خانه برنامه سیر و سفر
تاکسی انلاین ال تاکسی - نسخه مسافر

تاکسی انلاین ال تاکسی - نسخه مسافر

تعداد دانلود۳۰۰
حجم۱۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده اِل تاکسی
‏‏احتمال دارد اگر برای جا به جایی در سطح زیاد از تاکسی
‏استفاده میکنید
‏الی تاکسی اولین انتخاب شماست. این سرویس درخواست آنلاین تاکسی دارد که از سال 99 شروع به کار کرد با ارائه خدمات گسترده و با بهترین کیفیت اپلیکیشن ایرانی تبدیل می شود.
‏این محبوبیت اما بدون دلیل وجود ندارد و ویژگی های شما در صورت قرار گرفتن در صورت تجربه سفر با آن را از تاکسی های خطی داخل شهر بسیار متفاوت می کند. از چانه زدن با راننده بر سر میزان کرایه تا معلطل شدن برای پر شدن تاکسی ، که به طور معمول روزانه همه اینها چالش های روزانه است با استفاده از سرویس های ال تاکسی هیچ یک از این مشکلات را نخواهید داشت.
‏این برنامه به شما این امکان را می دهد تا مبدا و مقصد مسیر خود را به صورت هوشمند و تنها با یک بار لمس صفحه به راحتی انتخاب کنید
‏که سرویس سرویس شما نشان می دهد شما می توانید در صورت موافقت از آن سرویس استفاده کنید.
‏محاسبه همچنین در این اپلیکیشن معیار خاص خود را دارد ، به طور معمول در یک ساعت سفر ، میزان ترافیک ، همگی در قیمت پیشنهادی موثر است.
‏از دیگر ویژگی های قابل توجه توجه به این اپلیکیشن می تواند به امنیت امنیتی از آن اشاره کرد. شما می توانید در هر ساعتی از شبانه روز با امنیت کامل به مقصد مورد نظر خود بروید. قبل از سفر شما قادر خواهید بود مشخصات و تصویر راننده را مشاهده کنید و حتی برای اطمینان بیشتر آن را برای دوستان و خانواده خود بفرستیدو حتی در حین سفر با کوچکترین احساس نا امنی سفر خود را با دوستان و خانواده به اشتراک بگذارید.
‏در پایان سفر نیز می توانید بر اساس معیارهای مختلف متفاوت مانند رانندگی یا رفتار راننده به او نمره دهید یا اگر دلیل دیگری از راننده ناراضی بودید با تماس بگیرید و مشکل کنید
‏مستقیما گزارش دهید
‏همه این ویژگی ها کمک می کنند تا مسافران بهترین تجربه را داشته باشند
‏سرویس اقتصادی:
‏در این سرویس که سرویس باصرفه شما می توانید با کمترین هزینه به مقصد خود برسید
‏سرویس خط ویژه (تاکسی)
‏در این سرویس مسافر محترم می تواند جهت ورود به خط ویژه از این سرویس استفاده نماید
‏سرویس بانوان:در این بین امکان سفارش تاکسی با راننده خانم فراهم است این سرویس که با عنوان ال تاکسی بانوان پذیرفته شده است ، این امکان را برای کاربران به ویژه بانوان فراهم می کند تا سرویس شما را با راننده خانم انتخاب کنید..
‏ال موتوری (پیک موتوری)
‏همچنین امکان استفاده از آن در سطح شهر با موتور سیکلت نیز فراهم شده است که استفاده از کاربران را نیز انجام می دهد زیرا برای شهرهای شلوغ بسیار کاربردی است و اگر شما در کوتاه ترین زمان و بدون بارگیری در ترافیک به حد مجاز برسید ، اگر این سرویس را داشته باشید ، شما پیشنهاد می کنید. امکان جا به جایی بار و مرسوله نیز در این اپلیکیشن وجود دارد
‏سرویس خدماتی:
‏چه بسا این سوپر اپلیکیشن کاربردی در اینجا ختم نمی شود. شما می توانید با استفاده از این برنامه از رستوران اگر غذا بخواهید سفارش دهید و یا حتی خرید سوپر مارکت خود را در کمترین زمان انجام دهید.
‏وانت بار:
‏کاربران گرامی جهت جابجایی بار از این سرویس استفاده کنید
‏سرویس شهر به شهر: این سرویس به کاربران اجازه می دهد تا جهت جابجایی مسافر بین شهرها اقدام نمایند
‏ویژگی های این برنامه :
‏درخواست آنلاین تاکسی
‏رزرو سفر برای ساعات اینده
‏گرفتن 4 سرویس هم زمان
‏نمایش هزینه سفر قبل از انتخاب
‏تعداد بالای سرویس های موجود
‏نمایش اطلاعات هویتی راننده
‏امکان انتخاب سرویس با راننده خانم
‏امکان جا به جایی کالا با موتور سیکلت
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟