استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه کسب و کار
شاپ بیز

شاپ بیز

نصب در حال دریافت
نسخه۰.۲
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۱/۰۴
تعداد دانلود۶۰۰
امتیاز۲.۳
تعداد نظرات۶
حجم۱۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کسب و کار
سازنده شاپ
‏‏شاپ بیز
‏اپلیکیشن اندرویدی شاپ بیز، یک سرویس صندوق فروشگاهی هوشمند با امکان مدیریت عملیات فروش یک کسب‌وکار است.
‏.
‏..
‏در شاپ بیز می‌توان تمام کارهای مربوط به مدیریت عملیات فروش مانند معرفی محصولات، درج قیمت و صدور فاکتور را انجام داد. نرم‌افزار شاپ بیز روی تلفن هوشمند یا POS اندرویدی نصب می‌شود.
‏ویژگی‌ها
‏• امکان مدیریت فروشگاه
‏• ذخیر اطلاعات در فضای ابری(صاحب کسب‌وکار می‌تواند از هر مکان و زمانی به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی داشته باشد.)
‏• افزایش فروش (اطلاعات و محصولات فروشگاه به صورت آنلاین روی تلفن همراه کاربران اپلیکیشن شاپ نمایش داده می‌شود و آن‌ها می‌توانند به راحتی از این فروشگاه‌ها خرید کنند.)
‏• هوشمندسازی فروشگاه (با توجه به در دسترس‌بودن اطلاعات فروش و کاربرانی که از اپلیکیشن شاپ خرید می‌کنند، امکان ایجاد گزارش‌های مختلفی بر مبنای تحلیل‌های عددی وجود دارد و این گزارش‌ها در اختیار کسب‌وکارها قرار خواهد گرفت)
‏• کاهش هزینه تبلیغات (با توجه به این‌که می‌توان رفتار کاربران اپلیکیشن شاپ را تحلیل کرد، متوجه خواهیم شد که کدام کاربر به چه کالایی نیاز دارد، در چه محلی زندگی می‌کند، با توجه به موقعیت و شرایط و خریدهای قبلی کاربر، در نتیجه می‌توان به او پیشنهاد خرید ارائه کرد و هزینه تبلیغات را کاهش داد.)
‏• فراهم‌آوردن تجربه بهتر از کسب‌وکار روی اپلیکیشن، با استفاده از الگوریتم‌های هوش مصنوعی
‏بی برو برگرد!
‏آنلاین بفروش...
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده