خانه بازی کودک
Healthy Little Baby Panda

Healthy Little Baby Panda

تعداد دانلود۴ هزار
حجم۵۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کودک
سازنده BabyBus
‏‏برای 'BabyBus' برای بازی های پاندای آزاد حتی برای شما امتحان کنید!
‏هدف ما این است که برای کمک به کودکان، اهمیت بهداشت شخصی را تشخیص دهیم، و زمان آن است که آنها عادت دندان های خود را بشویند، دست ها را شستشو می دهند و در حالی که بازی تعاملی ما را می بینند، دوش می آورند. با مهارت های مشاهده و تفکر طبیعی خود، کودکان به تدریج مسئولیت خود مراقبتی و پاکیزگی را تشکیل می دهند!
‏ویژگی های سرگرم کننده:
‏- مسواک زدن دندان ها و مبارزه با میکروب های بدبختی
‏- دستشویی را بشویید و ناخن های انگشتی بلند را بردارید
‏- بدن را با صابون شامپانی بشویید و یک پاک کننده فوری را احساس کنید!
‏کودکان ابتکار عمل را برای کمک به همراهان حیوانات خود با همکاری با عادت های بد می کنند. با کمک و مراقبت از خود، دوستان خود در حال حاضر تمیز و خوشحال هستند. تفاوت را ببین!
‏ 
‏درباره BabyBus
‏-----
‏در BabyBus، ما خود را متعهد به ایجاد خلاقیت، تخیل و کنجکاوی کودکان و طراحی محصولات خود از طریق دیدگاه بچه ها می کنیم تا به آنها کمک کنیم تا جهان را خودشان کشف کنند.
‏در حال حاضر BabyBus ارائه می دهد طیف گسترده ای از محصولات، فیلم ها و محتوای آموزشی دیگر برای بیش از 250 میلیون طرفداران از سنین 0-8 در سراسر جهان! ما بیش از 150 بازی آموزشی کودکان، 700 آهنگ کودکان و انیمیشن های مختلفی را که شامل هنر، سلامتی و علم هستند، تولید کرده ایم.
‏-----
‏با ما تماس بگیرید: ser@babybus.com
‏از ما دیدن کنید: http://www.babybus.com
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟