خانه برنامه سبک زندگی
Baby Panda Learns Shapes

Baby Panda Learns Shapes

تعداد دانلود۲ هزار
حجم۴۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده BabyBus
‏‏برای دیدن بازی های بیشترمان 'Baby Bus' را سرچ کنید!
‏فرزندانتان را راهی سفر یادگیری چهار شکل رایج کنید: مثلث، مستطیل، نیم دایره (هلال ماه) و دایره. به آنها اجازه دهید تا درک کنند و اسباب بازی هایشان را مطابق شکل دسته بندی کنن. این از چیزی که فکر می کنید باحال و جذاب تر است!
‏ویژگی های جالب:
‏- تشخیص دادن اشکال رایج؛
‏- دسته بندی چیز های مشابه و اسباب بازی ها؛
‏- تاثیرات و بازخورد های پر شور!
‏با تمرین های جالب یادگرفتن شکل ها را برای فرزندانتان ساده و آسان کنید.
‏درباره BabyBus:
‏در BabyBus، ما خود را وقف ایجاد خلاقیت، تخیل و کنجکاوی بچه ها می کنیم و محصولات خود را از منظر بچه ها طراحی می کنیم تا به آنها کمک کنیم جهان را به تنهایی کشف کنند.
‏اکنون BabyBus طیف گسترده ای از محصولات، فیلم ها و سایر‌ محتوای آموزشی به بیش از ۲۵۰ میلیون طرفدار از ۰ تا ۸ ساله در سراسر جهان ارائه می دهد! ما بیش از ۱۵۰ بازی آموزشی کودک، ۷۰۰ ترانه کودک و انیمیشن هایی با مضامین مختلف تولید کرده ایم که هنر، بهداشت و علم را در برمیگیرد.
‏تماس با ما: ser@babybus.com
‏به ما مراجعه کنید: http://www.babybus.com
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟