En
Roller Coaster VR 2017
حجم:۶۴.۷ مگابایت
نسخه: ۱.۳(۱۳۹۶/۰۲/۲۹)
حداقل سازگاری:   Android 4.4 (KitKat)
ماجراجویی
3.5
4
۲
هزار
دانلود
Roller Coaster VR 2017 #1
Roller Coaster VR 2017 #2
Roller Coaster VR 2017 #3
Roller Coaster VR 2017 #4
Roller Coaster VR 2017 #5

   توضیحات

‏اگر از علاقه مندان به بازی های ترسناک هستید و دوست دارید ترس و دلهره را تجربه کنید بازی Bloody Roller Coaster VR 2017 می تواند این هیجان را برایتان رقم بزند. این بازی داستان یک شهربازی دور افتاده را روایت می کند که ترن هوایی موجود در آن هنوز هم کار می کند. اما این ترن هوایی دارای شرایط نامساعدی است.

‏مسیری که ترن هوایی بر روی آن در حال حرکت است دارای مشکلاتی است که از جمله آنها می توان به قطع شدن برخی از مسیرها اشاره داشت. اگر سرعت حرکت شما مناسب نباشد، ممکن است در این مکان های قطع شده تعادل خود را از دست داده و ترن از روی مسیر خارج شود. همچنین صحنه های ترسناک و دلهره اوری نیز در طی مسیر برایتان نمایش داده می شود که هیجان بازی را دو چندان می کند. اسفاده از واقعیت افزوده در Bloody Roller Coaster VR 2017 به هیجان و هرچه بیشتر ترس موجود در آن افزود است.

‏توجه: این بازی اندروید به صورت اختصاصی برای انجام با استفاده از عینک های واقعیت مجازی (واقعیت افزوده) طراحی شده است و هنگامی می توانید از انجام بازی لذت ببرید که از این عینک ها استفاده کنید.

‏ویژگی ها:

‏انجام بازی با استفاده از عینک واقعیت افزوده محیط بسیار ترسناک و رازآلودوجود صحنه های ترسناک در طی بازیدر معرض خطر قرار گرفتن وجود مانع های مختلف در راه ترن هوایی
‏همین حالا دانلود کن

‏ ترجمه شده توسط:     افسون

   تغییرات در نسخه جدید

- Bug Fix

   دسترسی های نرم افزار

  • NFC
  • اینترنت
  • دیدن وضعیت شبکه
  • بیدار نگه داشتن دستگاه
  
4
  
3.5
امیرحسین
۱۳۹۶/۱۰/۱۳
خیلی خوبه شما چطور میگید بده حتما جنبه ندارید
  
💗sara💗
۱۳۹۶/۰۵/۰۵
بد نبود
  
hossein6
۱۳۹۵/۰۶/۰۲
خیلی مسخره بود
  

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده

برنامه‌های مشابه

شاید دوست داشته‌ باشی