استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Fidget Toys Game - New Anti Stress Game

Fidget Toys Game - New Anti Stress Game

نسخه۲.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۶/۰۹
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۱.۴
تعداد نظرات۳۷
حجم۵۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Sweet Maker Shop
‏‏برنامه slime ball slishy بازی اسباب بازی ضد استرس است که به کاربر کمک می کند تا آرامش کسب کند. با این ژله DIY بازی کنید و خود را آرام کنید. این بازی کاهش استرس را بارگیری کرده و اعصاب خود را تسکین دهید.

ویدئو معرفی بازی

‏از بهترین ویژگی ساخت و بازی توپ لجن رضایت بخش لذت ببرید. از بازی با ژله کله پاچه لذت ببرید. اعصاب را آرام کنید و اضطراب را تسکین دهید. با این اسباب بازی های تسکین دهنده استرس بازی کنید و خود را آرام کنید.
‏با ساخت و بازی با رنگ های مختلف از این شبیه ساز لجن DIY لذت ببرید. شما همچنین می توانید با انواع مختلفی از اسباب بازی های توپ ژله ای ژله ای بازی کنید.
‏این بازی ضد استرس به شما کمک می کند تا خشم و دنیای واقعی بی رحمانه را فراموش کنید. با انگشت روی توپ اسباب بازی ضربه بزنید. می توانید رنگ های مختلفی را از شبکه گزینه رنگ انتخاب کنید. با هر ضربه شیر بر روی آن سکه بدست آورید و با DIY تند بازی کنید. وقتی سکه های کافی دارید می توانید اشکال دیگر سازنده لجن را خریداری و باز کنید.
‏اگر نمی خواهید مستقیم با اسباب بازی توپ تند و تیز بازی کنید ، نگران نباشید ، این گزینه وجود دارد که ابتدا شبیه ساز لجن DIY ساخته شده و سپس با آن بازی کنید. برای این کار ، فقط کافی است پودر را در کاسه اضافه کنید ، رنگ مورد نظر خود را اضافه کرده و سپس چسب را اضافه کنید. بعد از آن مقداری مواد شوینده بریزید و سپس آنرا به خوبی با اسپاتول مخلوط کنید. شروع به کشش ژله تا زمان آماده شدن کنید.
‏آیا می خواهید با این اسباب بازی ژله ای خالص DIY بازی کنید؟ توپ لجن را درون قالب بالون قرار دهید و یک تفریح ​​سرگرم کننده داشته باشید.

نظرات و امتیاز ها

۳۷ نظر ۱ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ۴۰۳۱۷۸
٢ اسفند ١٤٠١

تلتلخخمکددلز۰طشث۲۵😍😍😘😘😘

میپسندم۱ نمیپسندم۱
عکس کاربر کیمیا وکیان منوچهری
٢ خرداد ١٤٠١

بدددددد نمی شد داخل بازی رفت گوشیمم هنگ می کرد این یک ستاره که دادم برای این بود که بتونم نظرم را بهتون بگم👽👽👽👽👽👽

میپسندم۳ نمیپسندم۳
عکس کاربر 💙Roxana💙
١ خرداد ١٤٠١

افتضاح همه مرحله هاش قفله تبلیغم میخوای ببینی که بیاری نمیاره وسطش هنگ میکنه پرت میشه بیرون اصلا مثل صدای واقعیش نیست الکی نصب نکنید فقط انترنت هدر میره من همین 1دونه ستارم دادم بخاطر اینکه نظرم بیادو خبرتون کنم اونوقت اصلا ستاره نمیدادم بخاطر این بازی چرت و پرت💩

میپسندم۳ نمیپسندم۰

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده