خانه بازی ورزشی
Soccer Manager 2019 - Top Football Management Game

Soccer Manager 2019 - Top Football Management Game

نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ورزشی
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۳.۹۲
تعداد نظرات۳۸
سازنده Soccer Manager Ltd
نسخه۱.۳.۰
حجم۶۹ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۸/۰۶/۱۴
‏‏آیا میتوانید آنچه را که لازم است برای تبدیل شدن به یک قهرمان بدست آورید؟
‏تیم مورد علاقه خود را از میان 800 باشگاه و کشور در سراسر جهان از جمله لیگ بزرگ اروپا و آمریکای جنوبی انتخاب کنید و یکی از بزرگترین باشگاه های جهان را مدیریت کنید.

‏ویژگی های کلیدی:

‏* تجربه مدیریت واقعی: با بازیکنان مورد علاقه خود قراداد ببندید یا ثروت را در بازار نقل و انتقالات و تیم خود را با یک اقتصاد واقع بینانه مدیریت کنید.بر روی بازی های لیگ برتر در زمین تمرکز کنید.موفقیت شما با پیشنهادات شغلی معتبرتر به شما در زمینه کار حرفه ای مدیریت شما پاداش خواهد شد.

‏* تجربه روز: تماشای عمل در مقابل شما در یک محیط 3D واقعی واقع شده است. تجزیه و تحلیل عملکرد تیم خود را با هدف حصول پیروزی به حریف خود، با تغییرات تاکتیکی به روز کنید، و به حریف پیروز شوید.

‏* ساختن نهایی یازده بازی برتر: بهترین بازیکن ها را امتحان کنید و قراداد ببندید، آنها را آموزش دهید تا بهترین باشند و با استعداد امکانات باشگاه، آینده را تقویت کنند.

‏* سیستم آموزشی در عمق: کنترل تیم آموزش خود را کنترل کنید، ویژگی هایی را که می خواهید بازیکنان خود را بهبود ببخشند و عملکرد کلی آنها را در زمین افزایش دهید انتخاب کنید.

‏* ساخت ورزشگاه نهایی: ساخت یک استادیوم کلاس جهانی برای ستاره های خود را به درخشش و برای طرفداران خود را به سر و صدا تیم خود را به شکوه!

‏امکانات:

‏* لیگ ها و تیم ها را برای فصل 2018/19 به روز کرد
‏* پیشرفت موتور را رعایت کنید
‏* مدل های پخش کننده 3D
‏* اصلاح تاکتیکی
‏* سیستم انتقال بهتر و واقعی تر
‏* بازیکن قرارداد
‏* علاوه بر مسابقات لیگ و مسابقات جام حذفی
‏* واقع گرایانه ارزش های بازیکن / دستمزد
‏* مالیات تجدید نظر شده
‏* پیشنهادات شغلی بهبود یافته و برنامه های شغلی
‏* رابط کاربری جدید
Bug fixes
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟