En
سوئیتل

سوئیتل

نسخه: ۱.۰  (۱۳۹۵/۰۶/۰۶)
۲۰۰
۲
مگابایت
سوئیتل #1سوئیتل #2سوئیتل #3سوئیتل #4سوئیتل #5

  توضیحات

‏‏سوئیتل به تمامی آدم‌ها کمک میکنه تا سرگرمی ، برنامه ها و مکان‌های دلخواهشون رو پیدا کنن ؛ شما همراه عزیز میتونی با ثبت اقامتگاه تفرجگاه و مکان‌های دیدنی خود میتونین به دیگر هموطنان کمک کنید و علاوه براین به رایگان کسب و کار خودتون را نیز رونق بدید.
‏سوئیتل مکانی برای پیدا کردن و ارائه اقامتگاه سوئیت هتل منزل اپارتمان و... و همچنین یافتن و ارائه تفرجگاه ها امکان گردشگری و مذهبی تورهای داخلی و خارجی زیارتی و گردشگری
‏سوئیتل منزل یاب همراه میلیون‌ها ایرانی است. آگهی‌ها توسط کاربران به رایگان از طریق دستگاه‌های اندروید، و وب‌سایت soeetel.com دریافت می‌شوند.

‏همین اقامتگاه و یا تفرجگاهی که دارید و یا اقامتگاهی که نیازمندید ، را روی «سوئیتل» آگهی کنید. اقامتگاه آینده خود را پیدا کنید. اقامتگاه ، تفرجگاه و خدمات و کسب و کارتان را معرفی کنید.. تنها کافی‌ست پس از نصب، اولین آگهی خود را ارسال کنید.
‏تا در تمامی کشور به نمایش درآید و اقامتگاه و یا  منزل خود را در هر منطقه ای از کشور بیابید.

‏با سوئیتل بدون هیچ واسطه‌ای معامله کنید و مستقیم از طریق تلفن، پیامک و یا ایمیل با مشتری یا خریدار اقامتگاه و خدمات خود در تماس باشید.

‏در صورت بروز مشکل و ناقص بودن لیست شهرها یا دسته‌بندی‌ها، لطفاً ابتدا نسخه قدیمی را حذف و سپس نسخه جدید را نصب کنید.
‏تبلیغات رایگان

‏شما هموطنان عزیز میتوانید با معرفی امکان اقامتی و تفریحی خود و جاذبه های گردشگری شهر ، روستا و منطقه خود به دیگران علاوه بر کمک کردن به سایر هموطنان برای تجربه یک سفر و تفریح لذت بخش و بیاد ماندنی میتوانید خودتان از این خدمات برای برنامه ریزی یک سفر و تفریح بیادماندنی استفاده نمائید و جدا از تمام این موارد میتوانید با تبلیغات رایگان در سوئیتل به رونق صنعت گردشگری و توسعه منطقه و شناساندن مراکز اقامتی و تفریحی خود به سایرین اقدام نمائید.

‏اسکان

‏مدیریت هزینه ها اصلی‌ترین معیار یک سفر بیاد ماندنی به ویژه برای افرادی که قصد استفاده از مراکز اقامتی در مقصد را دارند می‌باشد مهمترین مساله مدیریت هزینه‌ها اسکان و یافتن محلی شایسته با قیمتی مناسب است ؛ از این رو سوئیتل امکانی را فراهم آورده‌ است تا قبل از سفر مکانی مناسب را با کمترین هزینه بیابید و شما مسافرین گرامی نگرانی اسکان و گزینش اقامتگاه در مقصد نداشته باشید و قبل از سفر اقامتگاه خود را انتخاب 

‏خدمات

‏اصلی‌ترین بخش سفر مدیریت هزینه‌ها ، انتخاب اقامتگاه می باشد و همچنین انتخاب و یافتن مکان‌های تفریحی و گردشگری مهمترین معیار برنامه‌ریزی برای سفر می‌باشد ؛ به همین دلیل مجموعه سوئیتل با حذف واسطه‌ها امکان رزرو اقامتگاه و بازدید از اماکن تاریخی و گردشگری و همچنین امکان تبلیغات رایگان برای صاحبین کسب و کار در زمینه گردشگری فراهم آورده است .با عضویت رایگان میتوانید از خدمات سویتل استفاده کنید و نهایت لذت را از سفرتان ببرید.

‏سوئیتل

‏سوئیتل اولین بزرگترین و معتبرترین مرکز ارئه دهنده خدمات اسکان مسافرین و جایجای ایران است که خدمات خود را به صورت رایگان و در دسترس عموم ارئه می‌نماید و عضویت درج آگهی انتخاب اقامتگاه و رزرو رایگان می‌‌باشد مجموعه سوئیتل تصمیم دارد تا با ارائه لیستی کامل و جامع از مراکز اماکن اقامتی ، تفریحی ‌ تاریخی و گردشگری گزینه‌های بیشتری را برای انتخاب مناسب اقامتگاه در اختیار مسافرین گرامی قرار ‌دهد و از لیست سراسر کشور به آسانی انتخاب کنید.

‏soeetel.com
‏480roid.ir

  دسترسی‌های نرم افزار

  • دیدن وضعیت شبکه
  • اینترنت
  • نوشتن بر روی حافظه گوشی
  • خواندن حافظه گوشی
  • خواندن وضعیت گوشی

شاید دوست داشته باشید

  
تپ‌سی | TAP30-درخواست آنلاین تاکسی
تپ‌سی | TAP30-درخواست آنلاین تاکسی
سیر و سفر
سندباد
سندباد
ماجراجویی
مشهدگردی ارزان
مشهدگردی ارزان
سیر و سفر
مکان های گردشگری تفریحی ایران
مکان های گردشگری تفریحی ایران
سیر و سفر
همسفراول
همسفراول
سیر و سفر
آسرو | کسب درآمد آنلاین و گردشگری
آسرو | کسب درآمد آنلاین و گردشگری
سیر و سفر
شهر هوشمند سیمرغ
شهر هوشمند سیمرغ
خرید
سفر خوب
سفر خوب
سیر و سفر

دیگران نصب کرده‌اند

  
ای استخدام
ای استخدام
کسب و کار
ایران استخدام
ایران استخدام
کسب و کار
کاریشه | بازار کار همراه | Karishe
کاریشه | بازار کار همراه | Karishe
کسب و کار
استخدام خوبیار
استخدام خوبیار
کسب و کار
ido - (کار آزاد)
ido - (کار آزاد)
کسب و کار
شبکه اجتماعی کارجو+
شبکه اجتماعی کارجو+
کسب و کار
logo-samandehi