خانه برنامه اجتماعی

Email smart extension

نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی اجتماعی
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۲.۶
تعداد نظرات۵
سازنده Sony Mobile Communications
نسخه۱.۲.۸
حجم۱ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۵/۰۷/۱۵
‏‏این برنامه ایمیل رسمی برای لوازم جانبی هوشمند Sony شماست. پشتیبانی فقط از گوشی های هوشمند و تبلت های Xperia ™.

‏با استفاده از این برنامه، می توانید اعلان های ایمیل و محتوا را در SmartWatch یا لوازم جانبی هوشمند خود مشاهده کنید. فرمت ایمیل هوشمند تنها با برنامه ایمیل پیش فرض در تلفن های هوشمند Xperia ™ از Sony ارتباط برقرار می کند.

‏برای استفاده از این افزونه برنامه، باید Smart Connect و برنامه اختصاصی سونی را برای لوازم جانبی هوشمند خود که بر روی گوشی یا تبلت Xperia ™ شما نصب شده است داشته باشد.

‏توجه: هنگامی که این برنامه را نصب کرده اید، به طور خودکار در لوازم جانبی هوشمند شما فعال می شود. این در صفحه برنامه یا صفحه اصلی شما ظاهر نخواهد شد. تنظیمات برنامه را از طریق Smart Connect یا از طریق نوار وضعیت تلفن یا رایانه لوحی باز کنید.

‏با این نسخه ها کار میکند: SmartWatch MN2، SmartWatch 2 SW2، Smart Wireless Headset pro MW1، Stereo Bluetooth® Headset SBH50، Smart Bluetooth® Phone SBH52.

‏اگر میخواهید برنامه های کاربردی یا برنامه های بیشتری برای لوازم جانبی هوشمند از سونی پیدا کنید، از جستجوی «هوشمند» و «سونی» استفاده کنید. اگر می خواهید برنامه ها یا برنامه های کاربردی برای لوازم جانبی نوآورانه سونی را توسعه دهید، به www.sonymobile.com/developer بروید.

‏برنامه های Android و برنامه های افزوده شده توسط Sony طراحی شده اند که با گوشی های هوشمند و رایانه های لوحی Android کار کنند. با این حال، برخی از تولید کنندگان ممکن است محدودیت سازگاری را در دستگاه های خود تنظیم کنند که باعث کاهش عملکرد می شود.

‏لذت ببرید!

‏کلید واژه ها

‏برنامه LiveWare ™ برای SmartWatch
‏پسوند LiveWare ™ برای Smart Wireless Headset pro
‏پسوند LiveWare ™ برای هدست بلوتوث استریو SBH50
‏افزونه Smart Connect برای Notification API
‏افزونه Smart Connect برای SmartWatch 2

تغییرات در نسخه جدید

Functional improvements

نصب اتوماتیک فایل‌های دیتای برنامه

بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟