استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
CL:Champions Legion | 5v5 MOBA

CL:Champions Legion | 5v5 MOBA

نسخه۱.۳۴.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۶/۲۲
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۲.۶
تعداد نظرات۱۵
حجم۱۴۸ مگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Studio Trois Private Limited
‏‏آماده شوید تا به اولین عرصه نبرد آنلاین چند نفره موبایل (MOBA) با محتوای کاملاً بومی شده شیرجه بزنید! Champions Legion با تمام دستگاه ها سازگار است و کاملاً رایگان بازی است ، به معنی بازی رایگان است. با دوستان خود تماس بگیرید ، آماده شوید و قویترین قهرمان این بازی بسیار رقابتی باشید!

ویدئو معرفی بازی

‏بازی فوق العاده سبک. سازگار با تمام دستگاه ها!
‏از بازی های روان و روان استفاده کنید - حتی در تلفن های کم مشخصات! این بازی سبک است و علاوه بر انیمیشن های صاف و گرافیک های نفس گیر ، بر روی همه دستگاه ها کار می کند. بازی در هر کجا و هر زمان که می خواهید!
‏به زبان خود بازی کنید. بازیگری متن و صدا کاملاً ترجمه شده است!
‏با نفهمیدن آنچه نوشته شده اشتباه می شود؟ نگران نباش! لژیون قهرمان ویژه منطقه شما تنظیم شده است. تمام متون ، توضیحات و حتی دوبله به زبان پرتغالی 100٪ است! آماده غوطه وری شوید که قبلاً دیده نشده بود!
‏کلاس اول 5v5 MOBA. مسابقات منصفانه و بدون پرداخت برای برنده شدن!
‏2 تیم ، 3 مسیر ، 5 برابر 5. هر آنچه شما می توانید با MOBA با کیفیت بخواهید اینجاست! برنده شدن یا از دست دادن فقط به توانایی شما بستگی دارد و پرداخت موارد برای شما هیچ مزیتی در رقابت ندارد. پوسته ها فقط تغییرات زیبایی شناختی هستند و جوایزی برای ویژگی ها ارائه نمی دهند. برای تسلط بر حریفان از مهارت های خود استفاده کنید نه پول خود را!
‏بر دشمنان خود غلبه کنید. شرکای و مرواریدها را برای پیروزی ترکیب کنید!
‏با شرکای خود در نبردها جوجه ریزی ، ایجاد و رشد کنید! از میان گزینه های مختلف شریک موجود ، همه را به صورت رایگان انتخاب کنید و با ترکیب استعدادهای خود با مروارید ، استراتژی خود را بسازید تا قبل از شروع مسابقات ویژگی های خود را افزایش دهید!
‏ویژگی های منحصر به فرد MOBA. استراتژی خود را بسازید!
‏آیا فکر می کنید همه چیز را در مورد MOBA می دانید؟ اشتباه پیدا کرد! برنامه های بازی بی شماری با ویژگی های بی سابقه ای برای انتخاب در لژیون قهرمانان وجود دارد. برای تسلط بر میدان نبرد از آنها نهایت استفاده را ببرید!
‏صعود کنید و به جلال پیروز شوید. قهرمان واقعی شوید!
‏آیا شما برای رسیدن به صدر این نبرد ناخوشایند ، آنچه لازم است را دارید؟ سبک بازی مورد علاقه خود را از لیست گسترده ما از قهرمانان ، شرکا و سازندگان موجود انتخاب کرده و در حالت رتبه بندی برای جلال مبارزه کنید!
‏منوهای جدید و بهبود یافته یک تجربه کاملاً جدید!
‏ما رابط کاربری ظریف و خاصی را ارائه می دهیم ، به ویژه برای دستگاه های تلفن همراه و با ویژگی های بهبود یافته ، در بهترین سبک لژیون قهرمانان! یک تجربه برتر در مسابقات و خارج از مسابقات داشته باشید!
‏تیم خود را جمع کنید و مسابقات را برنده شوید. در منطقه خود بهترین باشید!
‏اگر دوست دارید در مسابقات سطح بالا MOBA شرکت کنید ، در جای مناسب قرار دارید! دوستان خود را در داخل یا خارج از بازی دعوت کرده و تیمی را برای شرکت در مسابقات در منطقه خود شرکت کنید. جلال والله در انتظار شماست!
‏در تماس باشید:
‏صفحه رسمی: clgmoba.com/brsite
‏فیس بوک: clgmoba.com/fbbrasil
‏اینستاگرام: clgmoba.com/igbrasil
‏YouTube: clgmoba.com/ytbrasil
‏اختلاف نظر: clgmoba.com/dcbrasil

نظرات و امتیاز ها

۱۵ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر روتا
٢١ تیر ١٤٠٢

‏✓ خیلی بده فقط میرینین به عصابمون

میپسندم۸ نمیپسندم۱
عکس کاربر تارا
٣ خرداد ١٤٠٢

‏✓ بالا نمیاد

میپسندم۶ نمیپسندم۱
عکس کاربر محمد حسین
٢٩ دی ١٤٠١

رفتم تو بازی اصلا نمی یاد یک نوشته میاد می زنم روش دوباره میاد سگ تو این بازی هاتون که مثل آدم نیست هی پول به جیب میزنن آخرم برای ما هیچی ۱ ستاره می دم بلاخره یک اشغالی ساختن

میپسندم۲۲ نمیپسندم۷

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط