استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها صوت و موسیقی
MusiGo - Free music player

MusiGo - Free music player

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۴۷۱۹
آخرین بروزرسانی۱۳۹۷/۰۴/۳۰
تعداد دانلود۲ هزار
حجم۱۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی صوت و موسیقی
سازنده Free Music Player For Android
‏‏موزیک پلیری رایگان با رابط برنامه نویسی (API) یوتیوب که با استفاده از آن میتوانید به جدیدترین موزیک ها و موزیک ویدیوهای یوتیوب دسترسی داشته باشید،
‏فهرست های منتخب
‏در MusiGo نه تنها به فهرست های مختلف از موزیک ها و موزیک ویدیوهای رایگان دسترسی خواهید داشت بلکه میتوانید آنها را بر اساس ژانرشان نیز جستجو کنید.
‏درست کردن فهرست های خودتان
‏شما میتوانید هر آهنگی که خواستید را بر اساس نام خواننده، آلبوم، فهرست مربوطه یا هر معیار دیگری جستجو کنید. ضمنا میتوانید فهرست های مختلفی از موزیک ها و موزیک ویدیوها بر اساس ژانرشان درست کنید.
‏حالت های مختلف برای پخش موسیقی
‏شما میتوانید یک آهنگ یا موزیک ویدیو یا گروهی از موزیک ها یا موزیک ویدیوها را به صورت مکرر یا اتفاقی پخش کنید. همچنین میتوانید میوزیگو را در حالت شناور روی صفحه داشته باشید و در حین گوش دادن به موزیک های مورد علاقه تان با اپلیکیشن های دیگر نیز کار کنید.
‏مطابق سازی (سینک)
‏از جمله امکانات MusiGo میتوان به امکان مطابق سازی (سینک) خودکار فهرست موزیک ها و موزیک ویدیوهای مورد علاقه تان اشاره کرد. بدین ترتیب اگر چندین گوشی یا تبلت داشته باشید میتوانید به صورت خودکار فهرست های موزیک ها و موزیک ویدیوهای آنها را با داشتن یک حساب کاربری مطابق سازی (سینک) کنید.
‏دسترسی به میلیون ها موزیک و موزیک ویدیو
‏با MusiGo به میلیون ها موزیک و موزیک ویدیو به صورت رایگان دسترسی داشته باشید.