استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها استراتژی
Neural Cloud

Neural Cloud

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۳.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۸/۳۰
تعداد دانلود۲۰۰
حجم۲۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده Darkwinter Software Co., Ltd.
‏‏'هشدار! خطای مرگبار: یکپارچگی سیستم به شدت به خطر افتاده است...'
‏این یک تهدید بی سابقه برای موجودیت Dolls است. در مواجهه با دشمنان مهیب و آینده ای پر از ابهامات، عروسک های پراکنده دندان هایشان را به هم می فشردند و در حالی که در جستجوی امید ناچیز نجات سفر می کنند، خود را فولاد می کنند.

ویدئو معرفی بازی

‏ممکن است بشر آنها را رها کرده باشد، اما به عنوان مسئول ' Project Neural Cloud»، شما با استواری پا در این سرزمین ناشناخته گذاشته اید و «Exiles» را در حالی که عروسک های پرپیچ و خم را می بینید، بنیانگذاری کرده اید. با شما به عنوان رهبر خود، تبعیدیان باید اسرار جهان را کشف کنند، راهی برای خروج از این وضعیت ناامید کننده پیدا کنند، و حقیقت را کشف کنند...
‏「شخصیت های منحصر به فرد و پیچیده」
‏نسل بعدی عروسک ها از همه اقشار منتظر سفارش شما هستند. آنها را جستجو کنید و صفوف تبعیدیان را گسترش دهید. عروسک های مورد علاقه خود را آموزش دهید و به آنها کمک کنید تا از قید ابرهای عصبی خود رها شوند. گذشته‌های پنهان آن‌ها را کشف کنید... ساکت، این‌ها اسرار بین شما و عروسک‌هایتان هستند.
‏「مبارزه‌ای که هم قدرت و هم استراتژی را می‌طلبد.」
‏یک حالت مبارزه کاملاً جدید را تجربه کنید که جوهره‌ی سرکش را تجسم می‌کند. بازی ها، با تنظیمات و شخصیت پردازی دقیق. ریسک کنید و با دشمنان قدرتمند درگیر شوید، ایمن بازی کنید و حرکات خود را با در نظر گرفتن تصویر بزرگ به دقت برنامه ریزی کنید، یا بسته به موقعیت آن را با گوش بازی کنید و بداهه نوازی کنید—بیش از یک مسیر به پیروزی منجر می شود. صفوف خود را سازماندهی کنید و در حالی که از علاقه مندان به دوستی به خوبی استفاده می کنید، تیم های قابل قبولی ایجاد کنید و بقیه را به تبعیدیان بسپارید.
‏「سیستم ساخت و ساز سرگرم کننده و کاربردی」
‏در سفر خود مواد جمع آوری کنید تا بسازید و بسازید. امکانات را در Oasis، خانه جدید Exiles ارتقا دهید. شهری را بر اساس ترجیحات خود بسازید، زیرساخت های آن را ارتقا دهید و خوابگاه هایی بسازید تا منابع غنی و علاقه مندان قدرتمند به دست آورید. باشد که شما و عروسک‌های دلبندتان قبل از شروع ماجراجویی بعدی، از استراحت کوتاهی لذت ببرید.
Neural Cloud has been officially released!
Upload yourself to save the world!