خانه برنامه کاربردی
نسخه۱.۲
آخرین بروزرسانی۹۵/۰۱/۳۱
تعداد دانلود۱ هزار
امتیاز۵
تعداد نظرات۶
حجم۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کاربردی
سازنده سواستیکا سافت

‏‏به نام خدا

‏تبدیل واحد یک برنامه کاربردی برای سهولت انجام محاسبات مورد نیاز در محیط درس و دانشگاه ، کار یا حتی خانهداری( آشپزی) میباشد. در این برنامه سعی شده با طراحی متریال ، رابط کاربری زیبا ،تجربه لذت بخشی در کار با تبدیل واحدها برایتان فراهم شود .

‏تفاوت:

‏تفاوت این برنامه با برنامه های مشابه در استفاده از یکاهای ایرانی و متناسب با فرهنگ کشورمان است که در واحدهای مربوط به وزن و طول گنجانده شده است و در صورت استقبال واحدهای ایرانی بیشتری در آپدیتهای بعدی اضافه خواهد شد.

‏یکاهای موجود در این برنامه :

‏1- آشپزی

‏2-انرژی

‏3-حجم

‏4-دما

‏5-دیتا

‏6-زاویه

‏7-زمان

‏8-سرعت

‏9-صدا

‏10-طول

‏11-مساحت

‏12-وزن

‏لطفا پیشنهادات خود و یا مشکلات نرم افزار را در قسمت نظرات یا ایمیل ذکرشده در نرم افزار بیان کنید تا در نسخه های بعدی رفع شود،همچنین با دادن ستاره ما را برای تولید نرم افزار های بهتر و باکیفیت تر حمایت کنید.

‏‏1-کاهش حجم برنامه
‏2-تغییر فونت
‏3-بهینه سازی رابط کاربری
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟