خانه برنامه شبکه‌های اجتماعی
Nearby - Chat, Meet, Friend

Nearby - Chat, Meet, Friend

تعداد دانلود۹ هزار
امتیاز۳
تعداد نظرات۹
حجم۱۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شبکه‌های اجتماعی
سازنده Social Foundry
‏‏آیا تابحال آرزو داشتید که ای کاش دوستان بیشتری داشتید؟ نه از نوع دوستان بدرد نخور و نه رفیق نیمه راه, مگر آنکه دوست جدیدی باشد برای همیشه؟ شما شاید به این نکته پی برده باشید که پس از سن خاصی در زندگی ، ملاقات کردن افراد جدید مشکل است. صرف نظر از این که حتی می تواند کمی اعصاب خرد کن نیز باشد!
‏شهر شما پر است از آدمهای محلی با صفا که به دنبال برقراری ارتباط و آغاز یک دوستی بالقوه در حال رشد هستند. خب شما چطور می توانید آنها را ملاقات کنید؟ پاسخ در دستان شماست. تنها ' نصب ' را کلیک کنید و همین حالا ملاقات افراد جدید را شروع کنید.
‏Nearby بهترین راه برای ارتباط برقرار کردن و چت کردن با افراد علاقمند که در نزدیکی شما هستند ، می باشد. شما می توانید بصورت زنده چت کنید, تصویر ارسال کنید, در یک جلسه چت صوتی یا ویدیویی با هر کس در نزدیکی تان سهیم شوید. و یا به یک گفتگوی عمومی محلی ملحق شوید, عکس پست کنید, و دنیای اطرافتان را با هر کسی در این حوالی به اشتراک بگذارید. آن یک راه جدید برای عنوان کردن خودتان و خلق دوستان جدید است. Nearby به شما اجازه می دهد تا پی ببرید که چه شده و چه کسی در نزدیکی شماست ، هر زمان , هر جا. با غریبه ها چت کنید و دوستان جدید به دست آورید!
‏هر کسی در برنامه به دنبال ملاقات افراد جدید است. بعضی ها یک همبازی تنیس می خواهند. بعضی ها یک دوست عکاس می خواهند. و البته , برخی افراد وجود دارند که بدنبال یک رابطه عاشقانه جدید هستند, که خوب است, لیکن ما قطعا یک برنامه دوستیابی نیستیم! Nearby یک شبکه اجتماعی برای ملاقات افراد جدید است.
‏در Nearby ، میلیونها نفر از مردم بطور روزانه در حال ارتباط برقرار کردن و ملاقات با یکدیگر هستند . چرا آنرا برای خودتان امتحان نکنید؟
‏Nearby قبلا با نام WNM Live شناخته می شده است.
Bug fixes and new ways to earn Kin.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟