استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه خرید
رستوران سهیل

رستوران سهیل

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۵/۰۸/۲۵
تعداد دانلود۲۰۰
حجم۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی خرید
سازنده تابان شهر
‏‏اپیلیکیشن باشگاه مشتریان رستوران سهیل که توسط کانون تابان شهر طراحی و برنامه نویسی شده اپلیکشنی بسیار کاربردی برای مدیریت و مشتریان رستوران سهیل می باشد که به وسیله آن می توان به راحتی و بدون هیچ هزینه ای کمپین های تبلیغاتی مجموعه را اجرا و کنترل دقیقی بر نظرات مشتریان خود نیست به کیفیت خدمات ارائه شده داشته باشید که تمامی این خدمات در راستای رفاه و وفاداری سازمانی مشتریان “Customer Logalty “ می باشد که دارای امکانات کاربردی زیر می باشد.
‏اطلاعیه :
‏در این بخش مدیریت رستوران می تواند اطلاعیه ها ، تغییرات و یا کمپین های تبلیغاتی خود را در هر زمانی ، بدون محدودیت و کاملا رایگان برای تمامی مشتریان ارسال نماید
‏ورود کاربران :
‏در این بخش مشتریان پس از نصب اپلیکیشن برای استفاده از بخش های کاربردی این نرم افزار می بایستی ثبت نام کنند
‏غذاهای سهیل چیه :
‏این قسمت یکی از مهم ترین بخش های این اپلیکیشن می باشد که مدیریت رستوران می تواند کلیه غذاها و خدمات منوی خود را به همراه تصاویر غذاها، ویژگی های هر غذا، رسپی هر غذا ، کالری ، ارزش غذایی و قیمت و یا هر مطلبی که برای مشتری ارزشمند باشد را اعلام نمایند و همچنین تمامی مشتریان نیز می توانند نظرات و تجربیات خود را از این غذا یا خدمات در در پایین محصولات عنوان نمایند
‏ارتباط با ما :
‏در این بخش کاربران می توانند نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را به صورت خصوصی با مدیریت مجموعه در میان بگذارند و همچنین پاسخ بگیرند.
‏خاطرات شما:
‏این بخش دوست داشتنی ترین بخش اپلیکیشن برای مشتریان رستوران شما می باشد در این قسمت تمامی کاربران یک تصویر از موضوع مورد نظر می گیرند و به همراه یک متن در اپلیکیشن آپلود می کنند و این تصویر و متن پس از تاییدیه مدیریت رستوران برای عموم منتشر می شود و تمامی مشتریان با مرور این تصاویر بامزه مروری بر خاطرات مشتریان می کنند.
‏مشاهده منو :
‏در این قسمت مدیریت رستوران می تواند از طریق پنل مدیریت که در اختیار دارد به روزترین منوی رستوران خود را در هر زمان که بخواهد منتشر نماید.
‏مدیر تولید :
‏در این بخش بعد از اینکه کاربران اپلیکیشن شما را نصب می کنند تاریخ تولد خود را ثبت می کنند و سیستم به صورت اتوماتیک روز تولد مشتری را تشخیص می دهد و متنی آماده که به صورت پیش فرض توسط مدیریت تعیین شده است را برای متولدین ارسال می نماید.
‏نقشه راهنما :
‏کاربران و مشتریان با انتخاب این گزینه به بخشی که اطلاعات دقیق آدرس محل رستوران را به همراه تصویر از طریق google map مشاهده نمایند و با انتخاب گزینه ' راهنمایی' سیستم به طور اتوماتیک از طریق GPS کاربر کوتاه ترین مسیر را از مبدا فعلی کاربر انتخاب و به او معرفی می نماید و همچون مسافت تقریبی و زمان تقریبی را به او اعلام می نماید.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده