خانه برنامه مذهبی
نسخه۱
آخرین بروزرسانی۹۵/۰۴/۰۱
تعداد دانلود۴ هزار
حجم۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی مذهبی
سازنده تیم تک

‏‏کفعمى در کتاب«بلد الامین»فرموده: این دعا , دعاى امام زمان (عج) است که آن را به شخصى که در زندان بود تعلیم داد،پس آن زندانى با خواندن آن آزاد شد. این دعا ,دعای الهی عظم البلاء و برح الخفاء ... است که دعایی بسیار معتبر و نافع و کارساز است. برای این دعا فواید و آثار بسیار در روایات معصومین ذکر شده است، مخصوصا به خواندن این دعا بعد از نماز سفارش شده است. این دعا از سه بخش تشکیل شده است: در بخش اول به آزمایش بزرگی که مردم در زمان غیبت به آن مبتلا گشتند اشاره شده است. در بخش دوم بعد از درود بر پیامبر و اهل بیت عصمت و طهارت، به لزوم فرمان‌برداری مؤمنان از آن بزرگواران به سبب جایگاه والایی که دارند می‌پردازد. در بخش پایانی دعا چنین سفارش شده است که؛ از خداوند بخواهیم، به سبب حقوق و منزلتی که معصومان(ع) بر ما دارند امور ما را کفایت نموده و ما را یاری نمایند. در این برنامه این دعا همراه با معنی و صدای استاد فرهمند برای شما دوستان آماده شده . انشاالله که مورد رضایت شما قرار بگیرد .

بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟