استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها شبکه‌های اجتماعی
Tango Tango IoR

Tango Tango IoR

نصب در حال دریافت
نسخه۲۹.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۵/۰۱
تعداد دانلود۱ هزار
حجم۱۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شبکه‌های اجتماعی
سازنده Tango Tango
‏‏اکنون، سیستم رادیویی دو طرفه موجود شما می‌تواند هر کجا که می‌روید همراه شما باشد. Tango Tango یک برنامه رادیویی دو طرفه نسل بعدی برای کاربران رادیو در بازارهایی مانند پلیس، آتش نشانی، خدمات فوریت های پزشکی، مراقبت های بهداشتی، تولید، خدمات عمومی، آموزش و غیره است.

ویدئو معرفی برنامه

‏برنامه Tango Tango push- را ارائه می دهد. ارتباط گروهی to-talk (PTT) با سایر کاربران Tango Tango همراه با ردیابی GPS و ارسال پیام ایمن به افراد یا گروه‌ها.
‏Tango Tango همچنین می‌تواند با سیستم رادیویی دو طرفه موجود شما که امروزه دارید، یکپارچه شود. هر نوع شبکه رادیویی دو طرفه پشتیبانی می‌شود و می‌توان آن را با Tango Tango ادغام کرد.
‏با یکپارچه‌سازی Tango Tango با سیستم رادیویی سنتی خود، می‌توانید با کاربران رادیویی موجود خود از دستگاه‌های Android خود هم ارسال و هم دریافت کنید. در هر کجای دنیا کاربران رادیویی فعلی شما می توانند مانند همیشه با رادیو خود صحبت کنند و شما می توانید از دستگاه Android خود صحبت کنید. برای راه اندازی حساب کاربری خود و ادغام سیستم رادیویی موجود خود با برنامه با مراجعه به ما در http://tangotango.net
‏با ما تماس بگیرید: برنامه Tango Tango مکملی برای سیستم رادیویی موجود شما است و نیست. به عنوان جایگزینی کامل برای رادیو دو طرفه در شرایط بحرانی در نظر گرفته شده است. برنامه ما قوی است، اما در دسترس بودن به شبکه تلفن همراه یا وای فای بستگی دارد. اگر از این برنامه در موقعیت‌های حیاتی استفاده می‌کنید، لطفاً یک رادیو دو طرفه سنتی را در نزدیکی خود نگه دارید تا در صورت بروز مشکلاتی در دسترس بودن شبکه با حامل بی‌سیم شما.
‏توجه: این برنامه ممکن است از موقعیت مکانی شما استفاده کند حتی زمانی که از آن استفاده کنید. باز شود، که می تواند عمر باتری دستگاه را کاهش دهد. این گزارش موقعیت مکانی را می توان غیرفعال کرد.
‏‏به فهرست کانال‌های قابل مرتب‌سازی اضافه شد.
‏حالت جداسازی تک کانال اضافه شد.
‏به‌روزرسانی‌های OS 12.
‏از دکمه‌های Motorola Evolve استفاده کنید.
‏کنترل صدا در دستگاه‌های Android 12 سامسونگ رفع شد.
‏رفع اشکال‌ها.