خانه برنامه خرید
دستیار خرید تانیار

دستیار خرید تانیار

تعداد دانلود۸۰۰
حجم۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی خرید
سازنده شرکت وصل
‏‏با تانیار در هزینه خود صرفه جویی کنید.
‏فقط لازم است محصول مورد علاقه خود را جستجو کنید ما بهترین قیمت آن محصول را در تمامی فروشگاه­های آنلاین به شما نشان می­دهیم.
‏بهترین قیمت محصولات را در فروشگاه­های زیر پیدا کنید.
‏- دیجی کالا
‏- بامیلو
‏- زنبیل
‏- مدیسه
‏- شیکسون
‏- عطرسرا
‏- تهران­ کالا
‏- گوشی شاپ
‏- جانبی
‏- نیک
‏- کیمیا آنلاین
‏- ایران میز
‏- و .........
‏* مقایسه قیمت­ها : موجب صرفه جویی در پول شما در تمام خرید آنلاین شما می شود. تانیار یک موتور مقایسه قیمت است که تمامی سایت­های خرید آنلاین را اسکن می کند تا بهترین قیمت را برای بیش از 10 میلیون محصول به شما ارائه دهد. شما می توانید پایین ترین قیمت آنلاین محصولات را از دسته های مانند تلفن­های همراه، لپ­تاپ، دوربین، تلویزیون، مد و غیره جستجو و پیدا کردن.
‏* سریع و آسان: ما سعی کرده ایم برنامه را به نحوی طراحی کنیم تا شما بتوانید راحت تر و سریع تر محصولات مورد نظر خود را با بهترین قیمت پیدا و خریداری کنید.
‏* مقایسه محصول : شما می­توانید امکانات محصولات را نیز با هم مقایسه کنید و مناسب­ترین محصول را برای کار خود انتخاب و خریداری کنید.
‏‏رفع اشکال و بهبود عملکرد
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟