خانه بازی استراتژی
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۳.۹
تعداد نظرات۳۸
حجم۱ گیگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده tap4fun
سایر اطلاعاتاین بازی آنلاین است.
‏Kiss of War یک بازی استراتژی جنگ است که در اواخر دوره مدرن تنظیم شده است. این داستانی راجع به گروهی از زنان جذاب با گذشته های مختلف می گوید که با متحدین با مهاجمان مبارزه می کنند. شما به عنوان یک فرمانده در بازی بازی خواهید کرد. سربازان قدرتمند را آموزش داده و افسران زن زیبایی را برای رهبری استخدام کنید. فرماندهان دیگر متحد شوید تا مهاجمان را از بین ببرید و در نهایت با ایجاد یک انجمن صنفی قوی تر به صلح جهانی برسید!
‏1. سیستم کنترل علامت تجاری جدید
‏این بازی از یک سیستم جدید کنترل رایگان استفاده می کند که به بازیکنان این امکان را می دهد تا به چندین سرباز دستور دهند تا راهپیمایی کنند ، پادگان شوند و اهداف را تغییر دهند و مسیرهای راهپیمایی را در میدان نبرد تغییر دهند. سربازان قدرتمند بدون رهبری و استراتژی عالی نمی توانند پیروز شوند!
‏2. صحنه های جنگ واضح
‏ما براساس جغرافیای واقعی اروپا از اواخر مدرن ، از جمله مکان های دیدنی که مردم به رسمیت می شناسند ، ما شهرها و میادین جنگی ایجاد کرده ایم. بعلاوه ، ما همچنین ماشینهای معروف جنگی را که در اواخر دوره مدرن به کار رفته است ، شبیه سازی کرده ایم ، که هدف آنها بازگرداندن شما به دوره ظهور افسانه ها است.
‏3. زمان واقعی مبارزه چند نفره
‏مبارزه با بازیکنان واقعی همیشه پیچیده تر و جذاب تر از جنگیدن با AI است. شما هنوز هم به بازیکنان دیگر احتیاج دارید ، حتی اگر قوی باشید زیرا در مقابل یک حریف نمی جنگید. این می تواند یک انجمن صنفی کامل یا حتی بیشتر باشد.
‏4. چند کشور برای انتخاب
‏شما می توانید کشورهای مختلفی را برای بازی در بازی انتخاب کنید. هر کشور دارای ویژگی کشور خود را دارد و یگان های جنگی منحصر به فرد برای هر کشور ، همه ماشین های جنگی معروف هستند که در طول تاریخ به کشورها خدمت می کنند. شما می توانید ارتش را که می خواهید در بازی هدایت کنید و به دشمنان خود حمله کنید!
‏میلیون ها بازیکن به این میدان جنگ افسانه ای پیوسته اند. صنفی خود را گسترش دهید ، قدرت خود را نشان دهید و این سرزمین را فتح کنید
1. Re-adjusted City Skills in the Biozone.
2. Warship Power will now be calculated in Power King.
3. Updated the UIs of some events.
4. Improved the operations required to star up weapons.
5. Added a new set of Daily Missions.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟