خانه برنامه تناسب اندام
طب سنتی(مرجع کامل)

طب سنتی(مرجع کامل)

تعداد دانلود۶۰۰
حجم۲۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی تناسب اندام
سازنده محمدحسن محمدپور
‏‏شاید خیلی از ما از خواص میوه ها ، سبزیجات، عرقیات گیاهی، و حتی طبع(مزاج) خود و همچنین طبع مواد غذایی آگاهی نداریم و نمی دونیم که چه چیزی برای ما مفید و چه چیزی مضر می باشد، تا در رژیم غذایی خود مراقب مواد غذایی مضر و مفید و همچنین سلامتی خود باشیم، ما در اینجا توانسته ایم تمامی این اطلاعات و مطالب بسیار دیگری را داخل این برنامه بسیار مفید قرار دهیم، هر بخش این برنامه خود شامل یک نرم افزار جدا میشه که اگه کمی جستجو در مورد موضوعات برنامه در داخل مارکت های مورد نظر بکنید متوجه این گفته ما می شوید، همچنین با ورود داروهای شیمیایی و روش های جدید درمانی، داروها و روش های مورد استفاده در طب سنتی، به تدریج به فراموشی سپرده شدند. اما با مرور زمان مشخص شد که استفاده از داروهای شیمیایی ممکن است عوارض نامطلوبی داشته باشند و داروها و روشهای جدید ممکن است در مواردی هزینه زیاد یا اثر بخشی کمی داشته باشد. با علم به این مساله، به تدریج داروهای گیاهی و روش های طب سنتی با اقبال مواجه شدند، به طوری که اکنون در اکثر کشورهای توسعه یافته جهان، درصد بسیار بالای از داروهای مصرفی را داروهای با منشا گیاهی تشکیل می دهند. این برنامه حاصل صرف وقت بسیار زیاد و هزینه می باشد و تمام مطالب برنامه با منبع آن ذکر شده است که کاربران محترم دچار سردرگمی نشوند، و این موضوع رو هم باید متذکر بشم که برنامه دارای مجوز نشر از مرکز اطلاعات و رسانه های دیجیتال می باشد.
‏در ضمن این برنامه بصورت کاملا رایگان می باشد.
‏در زیر شما را با برخی از امکانات برنامه بیشتر آگاه می سازیم :
‏♻️ برخی از ویژگی های برنامه طب سنتی اندروید :
‏✅ دارای محیط گرافیکی بسیار زیبا و کاربر پسند .
‏✅ داری بخش انواع دمنوش های گیاهی به تفکیک طبع دمنوش ها و همچنین شامل طبیعت، خواص، مواد لازم، طرز تهیه، میزان مصرف و موارد منع مصرف دمنوش ها
‏✅ دارای بخش خواص انواع میوه ها به همراه معرفی میوه و همچنین موارد مصرف و منع مصرف.
‏✅ دارای بخش خواص انواع سبزیجات به همراه معرفی سبزی و همچنین موارد مصرف و منع مصرف .
‏✅ دارای بخش انواع ماسک های خانگی و زیبایی و همچنین نحوه استفاده و موارد استفاده هر ماسک
‏✅ خواص انواع عرقیات با طبع عرقیات به همراه خواص، نحوه مصرف و میزان مصرف روزانه عرقیات
‏✅ دارای بخش انواع نوشیدنی های طبیعی شامل انواع آب میوهاو آب سبزی های طبیعی به همراه طبع، خواص، مقدار مصرف و توجهات در مصرف آنها و همچنین انواع نوشیدنی های مخلوط شامل انواع : معجون ها ، یخ در بهشت ها، اسموتی ها، میلک شیک ها، کوکتل ها و .... به همراه مواد لازم و طرز تهیه نوشیدنی ها
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟