خانه برنامه اخبار
تعداد دانلود۲۱ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۶۴
حجم۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی اخبار
سازنده تدبیرگستران
‏‏صنعت خودرو ایران طی سال های اخیر روند رو به رشدی را به لحاظ کمی و کیفی و همچنین حضور در بازار های جهانی برداشته است. علاوه بر آن با توجه به وجود یک بازار بکر و مستعد در داخل کشور زمینه ارتقای کمی این صنعت در داخل بیش از پیش فراهم شده است. همزمان با رشد، توسعه و بالندگی صنعت خودرو اما آنچه بیش از پیش موجبات رشد و اعتلای این صنعت کشور در بازارهای منطقه ای و بین المللی را فراهم خواهد کرد اطلاع رسانی دقیق و معرفی اهداف بلند ایران برای حضور موثر در این بازارها است. از این رو توسعه فعالیت رسانه های تخصصی در حوزه صنعت خودرو یک ضرورت اجتناب ناپذیر به شمار می رود. پایگاه خبری «عصر خودرو» نیز برهمین اساس شکل گرفته و تلاش می کند تا بهره گیری از توان خودرونویسان برجسته مطبوعات و دیگر رسانه های کشور حرکت جدیدی را در عرصه اطلاع رسانی صنعت خودرو ایران و جهان آغاز کند. دست اندرکاران پایگاه خبری «عصرخودرو» برآنند تا از تجارب و دانش فعالان، کارشناسان و مدیران صنعت خودرو، قطعه سازی و دیگر صنایع وابسته در قالب های مختلف رسانه ای، بهره جسته و زمینه ایجاد یک رسانه تاثیرگذار در صنعت خودرو را فراهم کنند. با توجه به رشد استفاده از تلفن های هوشمند، اپلیکیشن «عصرخودرو» نیز برای گوشی های اندروید و آیفون به سفارش پایگاه خبری عصر خودرو توسط شرکت تدبیرگستران بهینه ساز، طراحی و تولید شد. هدف از تولید این برنامه کاربردی، اطلاع رسانی در حوزه خودرو و ارائه خدمات متنوع از جمله قیمت انواع خودروها، ارائه مشخصات فنی و مقایسه خودروها از جهات مختلف با یکدیگر می باشد. شرکت تدبیرگستران بهینه ساز به عنوان پیشرو تولید اپلیکیشن های موبایل و تلویزیون های هوشمند در ایران با تولید بیش از 70 برنامه کاربردی سهم قابل توجهی از این بازار را در ایران در اختیار دارد. راه های تماس با شرکت تدبیرگستران: تلفن: 00982126219571 پست الکترونیک: info@tgbs.ir وب سایت: http://www.TGBS.ir راه های تماس با پایگاه خبری عصر خودرو تلفن: 88926000 موبایل: 09126274420 آدرس: بالاتر از میدان ولیعصر، کوچه دانش کیان، پلاک 11 ، واحد 8 پست الکترونیک: info@asrekhodro.com وب سایت: http://asrekhodro.com
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟