استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه تناسب اندام
ورزش یار

ورزش یار

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۲/۱۰/۰۷
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۳
تعداد نظرات۹
حجم۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی تناسب اندام
سازنده تدبیرگستران
‏‏برنامه کاربردی “ورزش یار”، توسط شرکت تدبیرگستران بهینه ساز و به سفارش شرکت سامسونگ الکترونیکس طراحی و تولید شده است. شرکت تدبیر گستران و سامسونگ الکترونیکس این افتخار را دارند که برای اولین بار در دنیا برنامه ای فارسی، جهت بررسی فعالیت های ورزشی شما کاربران گوشی هوشمندGalaxy S ، تقدیم حضورتان نمایند.
‏” ورزش یار” تنها یک برنامه نبوده بلکه همراه شما در پیاده روی، دویدن و کوهپیمایی است. این برنامه تعداد قدم ها، مسافت طی شده ، سرعت و حتی ارتفاع شما از سطح دریا را از طریق ویژگی های منحصر به فرد Galaxy S3 محاسبه کرده و بر اساس نوع فعالیت شما میزان کالری مصرفی در طی فعالیت را محاسبه می نماید.
‏برخی از ویژگیهای منحصر به فرد این برنامه عبارتند از:
‏• ارائه برنامه کاهش وزن از طریق ورزش و رژیم به صورت هوشمند
‏• ثبت کلیه رکوردها در طول هر فعالیت و امکان دسترسی به آنها
‏• مشاهده مسیر پیموده شده بر روی نقشه
‏• مشاهده نمودارهای مربوط به پارامترهای اندازه گیری شده در حین فعالیت ورزشی
‏• امکان محاسبه فشار هوا و غلظت اکسیژن در ارتفاعات مختلف از سطح زمین بر اساس قابلیت استثنایی بارومیتر گوشی های Galaxy S3. این ویژگی، یک همراه هوشمند در فعالیت کوهپیمایی برای شما علاقه مندان به این ورزش خواهد بود، زیرا در صورتی که میزان غلظت اکسیژن هوا از حد مجاز کاهش یابد، نرم افزار با سیستم هوشمند خود این موضوع را به شما هشدار می دهد.
‏• سیستم هشدارصوتی جهت یادآوری زمان ورزش شما، براساس برنامه کاهش وزن است.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده