خانه بازی فکری
تعداد دانلود۱۰۰
حجم۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده thcplusplus
‏‏* بازی فکری و هیجان انگیز استاد ریاضی (MathTer) ، ساده و کاربردی و جالب
‏* با این بازی ریاضی و هوش خود را بیشتر از قبل تقویت کنید.
‏* در این بازی شما 100 ثانیه مهلت دارید تا به هر تعداد سوال ریاضی که می توانید پاسخ دهید. به ازای سختی و یا آسانی هر سوال، یک زمان جایزه به شما تعلق میگیرد! بعد از تعداد مشخصی سوال( که توسط کاربر تعیین می شود ) یک عملوند به سوالات اضافه میشود تا سوالات از یکنواختی خارج شوند.
‏* تمام جواب ها و تمام محاسبات بازی در حوزه ی اعداد صحیح است پس نگران پاسخ های سخت اعشاری نباشید.
‏* تک تک محاسبات بازی طوری انتخاب میشوند که در عین تصادفی بودن ، بصورت ذهنی نیز قابل حل باشند.
‏* قابلیت سفارشی سازی همه قسمت های بازی از جمله: تعیین عملگرهای دلخواه، تعیین شرایط شروع بازی به دلخواه، تعیین تعداد عملوند های سوالات هنگام شروع، تعیین فونت و گزینه های دیگر
‏* دارای ظاهر ساده اما زیبا و کاربر پسند.
‏* توجه داشته باشید که هر چقدر بازی را ساده تر کنید، زمان های جایزه ی کمتر و هر چقدر سوال ها را سخت تر کنید زمان جایزه بیشتری به ازای هر پاسخ صحیح دریافت خواهید کرد.
‏* بازی به هر دو زبان فارسی و انگلیسی در درسترس شما کاربران عزیز قرار گرفته است. برای آسانی کار کاربران زبان بازی با زبان دستگاه شما تنظیم می شود.
‏* ثبت رکوردهای بازی بصورت کاملا دقیق و ثبت جزییات کامل بازی.
‏* ثبت تمامی رکوردهای کاربران با تمام جزییات و تنطیمات خاص ان رکورد، از جمله: کل زمان جایزه، زمان کل بازی، درصد دقت جواب های کاربر و جزییات دیگر.
‏لطفا با حمایت و نظرات سازنده ی خود ما را در بهبود و پیشرفت این بازی یاری کنید.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
۱,۰۰۰ تومان

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟