خانه بازی استراتژی
Evony: The King's Return

Evony: The King's Return

نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
تعداد دانلود۲۱ هزار
امتیاز۲.۶۴
تعداد نظرات۳۹
سازنده TG Inc.
نسخه۳.۸۴.۹
حجم۱۵۵ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۹/۰۷/۰۳
فایل دیتانصب خودکار
سایر اطلاعاتاین بازی آنلاین است.
‏‏یکی از بهترین بازی های استراتژی با محیطی قرون وسطایی و کاراکترهایی متفاوت،
‏پایگاه خود را بنا کنید، سربازان تان را آموزش داده و ارتشی بزرگ تشکیل دهید، امپراطوری تان را گسترش دهید و 'شهر تاج و تخت' را تصرف کنید تا در نهایت تبدیل به پادشاه تمام سرزمین ها شوید.

‏امکانات فوق العاده و متعدد
‏شما میتوانید از بین 5 امپراطوری از 5 فرهنگ مختلف (آمریکا، چین، اروپا، کره و ژاپن) هر کدام را که خواستید انتخاب کنید و هر تغییری که میخواهید را در ظاهر بناها، سربازان و ... آنها بدهید.

‏دیپلمات باشید!
‏به یک اتحاد قدرتمند محلق شوید، با اعضای اتحاد دوست شوید و با یکدیگر به صورت صوتی یا نوشتاری چت کنید. حتی اگر همزبان هم نباشید مشکلی بوجود نمی آید چون سیستم چت بازی از قابلیت ترجمه خودکار برخوردار است. با یکدیگر گفتگو کنید، استراتژی های گروه تان را تعیین کنید و در نبردهایی حماسی پیروز شوید.

‏فرمانده باشید!
‏سربازان خود را از بین 4 دسته بندی متنوع انتخاب کنید، به آنها آموزش نظامی بدهید، سربازان قوی هیکل را به خدمت بگیرید و از ماشین های جنگی دوران باستان همچون منجنیق استفاده کنید تا بتوانید دشمنان خود را به زانو در آورید. نبردهای این بازی به صورت آنلاین و کاملا زنده خواهد بود.

‏فرماندار باشید!
‏اداره شهرهای امپراطوری به عهده شماست. از تجربیات خود به عنوان یک فرماندار استفاده کنید، جمع آوری منابع را در امپراطوری تان مدیریت کنید، به فناوری های جدیدی دست یابید و به کمک آنها از لحاظ استراتژیک به دشمن برتری پیدا کنید.

‏پادشاه شوید!
‏معروفترین ژنرال های طول تاریخ را به خدمت بگیرید تا در جنگ ها و توسعه شهرهایتان به شما کمک کنند. ببینید چطور ژنرال هایتان در میدان جنگ ظاهر میشوند و ارتش تان را رهبری میکنند. ضمنا میتوانید ژنرال های دشمن را نیز اسیر کرده و از آنها علیه خودشان استفاده کنید!
‏فکر میکنید بتوانید از عهده اداره کردن یک امپراطوری بزرگ و تصرف تاج و تختش بر آیید؟
- Bug fixes and improvements
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟