استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه امور مالی
رمز پویا پست بانک ایران - رمز ساز

رمز پویا پست بانک ایران - رمز ساز

دریافت رمز دوم پویا

نصب در حال دریافت
نسخه۳.۲.۱
آخرین بروزرسانی۱۳۹۸/۱۰/۰۱
تعداد دانلود۴۱ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۱۰۰
حجم۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی امور مالی
سازنده پست بانک
‏‏جهت فعال سازی این برنامه مراحل زیر را انجام دهید:
‏1: در اینترنت بانک پست بانک، در بخش مدیریت کارت، فعال‌ سازی رمز دوم یک‌ بار مصرف کارت را انتخاب و شماره کارت‌ های مورد نظرتان را انتخاب کنید. سپس در بخش رمز دوم یک‌ بار مصرف، گزینه‌ی فعال‌ سازی برنامه رمز ساز را بزنید تا QR Code برای شما نمایش داده شود. جهت فعال سازی حضوری، به یکی از شعب پست بانک مراجعه کنید و کارت‌هایی را که می‌خواهید رمز دوم یکبار مصرف آنها فعال شود، اعلام کنید. بانک به شما یک QR Code می‌دهد و یک کد فعال‌ سازی برای شما پیامک می‌شود).
‏2- پس از فعال‌ سازی برنامه رمز ساز با QR Code و رمز چهار رقمی پیامک‌ شده، می‌توانید پس از تعیین رمز ورود شخصی به نرم‌ افزار، از قابلیت تولید رمزهای دوم یک‌ بارمصرف آن استفاده کنید.
‏‏رمز پویا یا رمز یک‌بارمصرف OTP: One Time Password یک عدد چند رقمی است که شما می‌توانید آن را مانند رمز دوم کنونی‌تان استفاده کنید. تنها تفاوت این که رمز یک‌بار مصرف، برای یک تراکنش قابل استفاده است و فقط ۶۰ ثانیه اعتبار دارد. یعنی اگر شما یک رمز دوم یک‌بارمصرف دریافت کردید و تا یک دقیقه از آن استفاده نکردید، این رمز دیگر اعتبار ندارد و باید دوباره آن را دریافت کنید. همچنین اگر رمز دوم پویا را گرفتید و یک تراکنش انجام دادید، برای تراکنش بعدی، حتی اگر هنوز ۱ دقیقه هم نگذشته باشد، باز هم باید رمز دوم جدید دریافت کنید.

نظرات و امتیاز ها

۱۰۰ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
AfrasiyaKhadang
١ آبان ١٤٠٠

برنامه خوبیه،درآبدیت های بعدسرعت عمل بهترکنن خیلی عالی میشه

۹ ۱
صبحان
١٩ مهر ١٤٠٠

پنج بار رفتم بانک کارم راه نیوفتاد آخرین بارم کارتم سوخت #پست_بانک_بدترین_بانک_ایران

۱۳ ۱۱
جمال الدین
٢٤ اردیبهشت ١٤٠٠

خیلی عالیییییییییییییی

۱۰ ۵

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده