خانه برنامه مالی
رمز پویا بانک سرمایه - رمزساز

رمز پویا بانک سرمایه - رمزساز

دریافت رمز دوم پویا

نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی مالی
تعداد دانلود۱ هزار
امتیاز۳.۵
تعداد نظرات۴
سازنده مالی و پرداخت
نسخه۳.۲.۰
حجم۹ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۸/۰۹/۳۰
‏‏جهت فعال سازی این برنامه مراحل زیر را انجام دهید:
‏۱- وارد اینترنت بانک بانک سرمایه شوید و از بخش تنظیمات، گزینه‌ی فعال‌سازی برنامه رمزساز را انتخاب کنید.
‏۲- پس از انتخاب گزینه‌ی فعال‌سازی رمز دوم یک‌بارمصرف، یک کد چهار رقمی برای شما پیامک می‌شود و یک QR Code برای شما نمایش داده می‌شود.
‏۳- پس از اسکن QR Code و وارد کردن کد پیامک شده، نرم‌افزار فعال می‌شود و می‌توانید پس از انتخاب یک رمز ورود شخصی برای نرم‌افزار، از آن برای تولید رمز پویا یا رمز دوم یک‌بارمصرف استفاده کنید.

‏‏رمز پویا یا رمز یک‌بارمصرف (OTP: One Time Password) یک عدد چند رقمی است که شما می‌توانید آن را مانند رمز دوم کنونی‌تان استفاده کنید. تنها تفاوت این که رمز یک‌بار مصرف، برای یک تراکنش قابل استفاده است و فقط ۶۰ ثانیه اعتبار دارد. یعنی اگر شما یک رمز دوم یک‌بارمصرف دریافت کردید و تا یک دقیقه از آن استفاده نکردید، این رمز دیگر اعتبار ندارد و باید دوباره آن را دریافت کنید. همچنین اگر رمز دوم پویا را گرفتید و یک تراکنش انجام دادید، برای تراکنش بعدی، حتی اگر هنوز ۱ دقیقه هم نگذشته باشد، باز هم باید رمز دوم جدید دریافت کنید.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟