خانه برنامه آموزشی
بدن سازی حرفه ای

بدن سازی حرفه ای

تعداد دانلود۱ هزار
امتیاز۳.۸
تعداد نظرات۱۴
حجم۱۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده علیرضا تقدس
‏‏****برنامه بدن سازی به همراه اموزش کامل تصویری و قدم به قدم در تمامی حرکات بدن سازی *172 تمرین* همراه با عکس با کیفیت و توضیح کامل**** بیش از 1500 مقاله بدن سازی و ورزشی و .... **
‏این برنامه که به جرات می توان گفت قوی ترین برنامه در زمینه بدن سازی می باشد شامل نمایش تمام حرکات بدن سازی همراه با تصویر می باشد .
‏علاوه بر حرکات بدن سازی برنامه های تمرینی ورزش در محل کار رژیم غذایی و ... می باشد که در زیر بطور کامل توضیح داده شده .
‏****اصلی ترین بخش برنامه :
‏1-تمرینات بدنسازی: کامل ترین برنامه بدون تعارف در این بخش می باشد زیرا بیش از 170 تمرین بدن سازی در قسمت های مختلف از جمله بازو و سینه و سر شانه و ... می باشد که تمامی حرکات بصورت تصویری اموزش داده شده است .
‏2-مکمل ها : بخش کاملی از مکمل ها و امینو و چربی سوز ها و ... است که این بخش هم برای راحتی و افزایش اطلاعات شما همراه با تصویر می باشد .
‏دیگر بخش های کاربردی برنامه :
‏1-برنامه تمرینی : شامل تمرینات هوازی و سنگین و کششی و ...
‏2-ورزش در محل کار : بخش جامعی در باره ورزش در محل کار می باشد از جمله اموزش حرکات تمرینی به همراه تصویر با کیفیت و تمریناتی دسته بندی شده برای تمام سنین همراه با تصویر و ...
‏3- رژیم غذایی : شامل برنامه غذایی ناهار وشام و صبحانه و عصرانه در دسته بندی هایی با کالری های مختلف وجداول غذایی و هم چنین جداول قد و وزن به صورت کامل و...
‏4- 101نکته : شامل نکات بدن سازی و...
‏5-شکم : برنامه و تمریناتی کامل و همراه با عکس برای راحتی شما که برای ساخت شکمی شش تکه تلاش می کنید .
‏امکانات برنامه :
‏1-امکان اشتراک گذاری متون و تصاویر
‏2-تنظیماتی برای تغییر سایز فونت و نور صفحه
‏3-امکان جستجوی پیشرفته در متن و عنوان ان
‏4-دسته بندی کامل صفحات
‏5-محیط کاربری اسان
‏‏رفع مشکلات
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟