استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه آموزشی
بدن سازی حرفه ای

بدن سازی حرفه ای

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱۳
آخرین بروزرسانی۱۳۹۶/۰۷/۲۴
تعداد دانلود۱ هزار
امتیاز۳.۹
تعداد نظرات۱۵
حجم۱۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده علیرضا تقدس
‏‏****برنامه بدن سازی به همراه اموزش کامل تصویری و قدم به قدم در تمامی حرکات بدن سازی *172 تمرین* همراه با عکس با کیفیت و توضیح کامل**** بیش از 1500 مقاله بدن سازی و ورزشی و .... **
‏این برنامه که به جرات می توان گفت قوی ترین برنامه در زمینه بدن سازی می باشد شامل نمایش تمام حرکات بدن سازی همراه با تصویر می باشد .
‏علاوه بر حرکات بدن سازی برنامه های تمرینی ورزش در محل کار رژیم غذایی و ... می باشد که در زیر بطور کامل توضیح داده شده .
‏****اصلی ترین بخش برنامه :
‏1-تمرینات بدنسازی: کامل ترین برنامه بدون تعارف در این بخش می باشد زیرا بیش از 170 تمرین بدن سازی در قسمت های مختلف از جمله بازو و سینه و سر شانه و ... می باشد که تمامی حرکات بصورت تصویری اموزش داده شده است .
‏2-مکمل ها : بخش کاملی از مکمل ها و امینو و چربی سوز ها و ... است که این بخش هم برای راحتی و افزایش اطلاعات شما همراه با تصویر می باشد .
‏دیگر بخش های کاربردی برنامه :
‏1-برنامه تمرینی : شامل تمرینات هوازی و سنگین و کششی و ...
‏2-ورزش در محل کار : بخش جامعی در باره ورزش در محل کار می باشد از جمله اموزش حرکات تمرینی به همراه تصویر با کیفیت و تمریناتی دسته بندی شده برای تمام سنین همراه با تصویر و ...
‏3- رژیم غذایی : شامل برنامه غذایی ناهار وشام و صبحانه و عصرانه در دسته بندی هایی با کالری های مختلف وجداول غذایی و هم چنین جداول قد و وزن به صورت کامل و...
‏4- 101نکته : شامل نکات بدن سازی و...
‏5-شکم : برنامه و تمریناتی کامل و همراه با عکس برای راحتی شما که برای ساخت شکمی شش تکه تلاش می کنید .
‏امکانات برنامه :
‏1-امکان اشتراک گذاری متون و تصاویر
‏2-تنظیماتی برای تغییر سایز فونت و نور صفحه
‏3-امکان جستجوی پیشرفته در متن و عنوان ان
‏4-دسته بندی کامل صفحات
‏5-محیط کاربری اسان
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏رفع مشکلات

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده