استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی تفننی
Coloring book for me - Mandala & Antistress

Coloring book for me - Mandala & Antistress

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۲.۵.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۱/۱۴
تعداد دانلود۹۰۰
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۸
حجم۳۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده 2d2b Games
‏‏این کتاب رنگ آمیزی برای من بهترین صفحات رنگ آمیزی با ماندالاها و جلوه های ضد استرس است!این یک بازی جالب و متنوع است و می توانید آن را به صورت رایگان و بدون Wi-Fi و اینترنت بازی کنید.
‏کتاب رنگ آمیزی ماندالا و آنتی استرس برای بزرگسالان در سال۲۰۲۰ عالی است.این رنگ آمیزی دارای تصاویر رایگان زیادی با ماندالاها ، گل ها‌،انیمه و تک شاخ های فانتزی است.همچنین ، بسیاری از نقاشی های ویژه برای کریسمس ، هالووین و روز مردگان.این بهترین کتاب رنگ آمیزی رایگان برای من است!

ویدئو معرفی بازی

‏بسیاری از مردم به استرس های تسکین دهنده و بازی آرامش بخش نیاز دارند.تصاویر رنگی ، خلاق باشید و با استرس و اضطراب مبارزه کنید.
‏کتابهای رنگ آمیزی برای بزرگسالان را به عنوان سرگرمی ضد استرس امتحان کنید.
‏اگر قبلاً در کودکی نقاشی می کردید ، در بزرگسالی عاشق صفحات رنگ آمیزی هستید.این یک سرگرمی آرامش بخش و خلاقانه است.برخی از مزایای بازی نقاشی:بدون wi-fi (بدون اتصال به اینترنت)،
‏بسیاری از صفحات رنگ آمیزی رایگان ، پالت های جذاب برای طراحی.
‏به این برنامه امتیاز دهید،یادداشت های خود را بنویسید و ما سعی خواهیم کرد کتاب رنگ آمیزی را بهتر کنیم!برای ما بسیار مهم است. از شما متشکرم!
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏تصاویر رایگان جدید!
‏در هر روز 7 روز به مـا مراجـعه کنید و ما مجموعه خاصی را به شما ارائه خواهیم داد🌸

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده