خانه بازی شبیه سازی
City Builder 2016: County Mall

City Builder 2016: County Mall

تعداد دانلود۷ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۳۰
حجم۷۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Go Vuzzle
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏بازی جالبی در سبک شبیه سازی از استودیوی بازی سازی Vascogames که در آن کار ساخت یک مرکز خرید با انواع و اقسام ماشین آلات ساختمانی به شما داده میشود،
‏شما میتوانید کار با 8 ماشین سنگین ساختمان سازی را در این بازی تجربه کنید. رانندگی کنید، خاکبرداری کنید، بارهای سنگین را جابجا کنید و هر کار دیگری که ممکن است در ساختمان سازی به آن نیاز باشد. فقط ظرف نهارتان را فراموش نکنید چون قرار نیست به این زودی ها به خانه بروید!
‏این بازی را در واقع میتوان ترکیبی از چندین شبیه ساز دانست: شبیه ساز ماشین های بار بردار، شبیه ساز ماشین های خاکبرداری، شبیه ساز جرثقیل و شبیه ساز دیگر ماشین آلات سنگین ساختمانی.
‏شاید تا به حال کار با این همه ماشین آلات سنگین را در بازی های شبیه سازی دیگر تجربه نکرده باشید. فرصت ها در این بازی نامحدود هستند و شما در هر نقشی میتوانید ظاهر شوید از راننده ماشین خاکبرداری گرفته تا متصدی جرثقیل.
‏این بازی دارای 20 مرحله اصلی و 8 مرحله اضافی است که با بازی در آنها میتوانید پول بیشتری بدست آورید. با پولی که بدست می آورید میتوانید ظاهر ماشین های ساختمانی خود را به دلخواه تغییر دهید. برای هر ماشین ساختمانی در این بازی 5 ظاهر مختلف وجود دارد که هر کدام را که خواستید میتوانید انتخاب کنید
‏‏- بهبود ناوبری در حین ماموریت های رانندگی
‏- اضافه شدن صدای واقعی تر
‏- جهت رفع اشکال
‏- اضافه شدن گزینه 'skip mission'
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟