استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی اکشن
Elite Spy: Assassin Mission

Elite Spy: Assassin Mission

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱۱
آخرین بروزرسانی۱۳۹۵/۰۶/۱۶
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۲۱
حجم۴۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Go Vuzzle
‏‏آماده ای که عضو سرویس ضد اطلاعات بشی؟
‏در این بازی، سرویس ضد اطلاعات آمریکا تو رو استخدام میکنه. ازت میخواد که به سازمانشون بپیوندی و تو رو آموزش میدن تا به یک جاسوس نخبه با مهارت های کشتن به صورت مخفیانه تبدیل بشی.گاهی اوقات لازمه که در تاریکی خودتو مخفی کنی و مخفیانه وارد مکان های فوق امنیتی بشی.یا به عنوان یک تیرانداز ماهر ازت میخوان که خطرناک ترین تروریست های روی زمین رو از پا در بیاری و همه چیزو سر راهت نابود کنی.زمانی که یک جاسوس حرفه ای بشی که آموزش دیده خطرناک ترین عملیات ها رو انجام بده، سازمان تو رو برای یک سری ماموریت های ضد تروریستی میفرسته. بنابراین با استفاده از اطلاعات نظامی که توسط سازمان جمع آوری شده باید ماموریت ها رو به نحو احسن به اتمام برسونی.

ویدئو معرفی بازی

‏به عنوان یک جاسوس باید به تنهایی در خط مقدم عملیات ها رو انجام بدی.
‏قبل از اینکه تصمیمی بگیری باید به دور و بر و دشمنا به خوبی توجه کنی،یک تصمیم اشتباه بلافاصله باعث شکست ماموریت میشه. جاسوس بودن به این معنیه که در قلب دشمنی هستی که کل منطقه رو در دست داره، پس باید به تنهایی عملیات رو انجام بدی. قبل از شروع هر عملیات ضد تروریستی، سازمان بهت اطلاعاتی میده، که با استفاده از آن ها ،این ماموریت های مخفی رو با موفقیت به پایان برسونی.این ماموریت های فوق‌العاده شامل نابود کردن دشمن های مختلف و تخریب عملیات های تروریستی ست.
‏هوشمندانه عمل کن تا به هدف هایت برسی.
‏ماموریت های مختلف رو با انجام دادن وظایف و اهدافی که برایت تعیین شده به اتمام برسون.
‏به عنوان یک جاسوس نخبه، از مهارت بالایی برخورداری و کار با تمام اسلحه های مختلف رو بلدی.
‏اسلحه ها رو همانطور که در بازی پیش میری،پیدا میکنی.در اسلحه خانه اسلحه ها رو ارتقا بده و قطعاتی رو که لازم داری بخر. سرویس ضد اطلاعات آمریکا یک سازمان با مجموعه ای وسیع از سلاح های متفاوت و منحصر به فرد است. ماموریت های غیر ممکنی رو که به خوبی به اتمام می رسونی، سازمان بهت پاداش خواهد داد.
‏ویژگی های این بازی :
‏_ می تونید به یک جاسوس مهارت دیده برای یکی از بهترین سازمان های ضداطلاعات دنیا تبدیل بشید.
‏_ به جنگ علیه تروریسم بروید و عملیات های تروریستی را منحل کنید.
‏_در ماموریت های مخفی مختلف، مخفیانه وارد عمل شوید و در تاریکی پنهان بمانید.
‏_تروریست‌ها رو در ماموریت ها بکشید،و قبل از آن که هدف هاشون رو نابود کنند، متوقفشون کنید.
‏_ جنگیدن در خط مقدم یعنی شما تنها هستید، روی هیچ نیروی کمکی حساب باز نکنید.
‏_سلاح های متفاوت بخرید و لباس های مختلف، گرفته از یک جاسوس با ظاهری آرام تا یک مامور ضد تروریست با ظاهری سر سخت و خشن، بپوشید.
‏اگر میخواهید در مورد ماموریت های جدید،سلاح های جدید یا لباس ها بروز باشید میتوانید vascogames را در شبکه های اجتماعی مختلف دنبال کنید و همچنین می تونید همه چیز رو درباره ی این بازی پیدا کنید.
‏Facebook -https://www.facebook.com/vascogames
‏Twitter - https:/twitter.com/vascogames
‏YouTube - http://goo.gl/HChVVx
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
Bugfixes
Improved gameplay

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده