خانه برنامه ابزارهای کاربردی
ساعتclick_change(به همراه ماشین حساب)

ساعتclick_change(به همراه ماشین حساب)

تعداد دانلود۷۰۰
حجم۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده مصطفی شکوری
‏‏توجه!توجه!توجه!
‏پس از نصب لازم نیست روی ورود کلیک کنید،زیرا این یک ویدجت است.به بخش ویدجت های گوشیتون برید و چند ثانیه روی برنامه نگه دارید تا اون رو به صفحه ی گوشی منتقل کنید.
‏نکته!:بخش ویدجت ها در یکی از این دو مسیر قرار دارد:
‏1_روی صفحه ی اصلی گوشی چند لحظه نگه دارید تا یک منو باز شود.سپس با کلیک بر روی «ویدجت ها» به بخش ویدجت های گوشی وارد می شوید.
‏2_بر روی آیکون منو در صفحه ی اصلی کلیک کنید.در بالای منوی باز شده،برروی سربرگ widgets(ویدجت ها) کلیک کنید تا به بخش ویدجت های گوشی منتقل شوید.
‏یه نکته ی دیگه!:اگه شما یکبار هر برنامه ای رو خریداری کنید،در صورتی که اون برنامه به روز رسانی بشه شما نسخه ی جدید رو رایگان می توانید دریافت کنید.پس با دادن نظرات و خواسته هاتون ما رو راهنمایی کنید.
‏..................................................................................................................................................
‏تنها با یک کلیک ظاهر این ساعت رو به طور دلخواهتون تغییر بدید.
‏!click------->change
‏دیگه لازم نیست بخش ویدجت های گوشیت رو پر کنی از ساعت های مختلف!فقط با داشتن این ویدجت و کلیک کردن،می تونی به بیش از 20 ساعت مختلف دسترسی داشته باشی!
‏علاوه بر ساعت صاحب یه ماشین حساب پیشرفته هم می شی که از روی ویدجت بهش دسترسی داری!
‏راهنما---->به بخش ویدجت های گوشیتون برید و چند لحظه ویدجت رو نگه دارید تا اون رو به صفحه منتقل کنید.
‏در ضمن،یادتون نره با ارائه نظراتتون و دادن امتیاز از ما پشتیبانی کنید.(نامردی اگه امتیاز ندی!)
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟