En
Snow Airplane Landing Sim
حجم:۳۹ مگابایت
نسخه: ۱.۰.۱(۱۳۹۷/۰۲/۲۹)
شبیه سازی
۱
۲
۲
هزار
دانلود
Snow Airplane Landing Sim #1
Snow Airplane Landing Sim #2
Snow Airplane Landing Sim #3
Snow Airplane Landing Sim #4
Snow Airplane Landing Sim #5
Snow Airplane Landing Sim #6
Snow Airplane Landing Sim #7
Snow Airplane Landing Sim #8
Snow Airplane Landing Sim #9
Snow Airplane Landing Sim #10
Snow Airplane Landing Sim #11
Snow Airplane Landing Sim #12
Snow Airplane Landing Sim #13
Snow Airplane Landing Sim #14
Snow Airplane Landing Sim #15

   توضیحات

‏‏از بازی های ماشینی و پارکینگ خسته شده اید؟
‏کنترل واقعی هواپیما خود را در این بازی شبیه سازی و هیجان انگیز که تجربه جدیدی از پرواز را در محیط شگفت انگیز برفی به شما میدهد به دست بگیرید. این بازی شبیه سازی هواپیما و پرواز به شما فرصتی برای کشف شهرهای مختلف در یک بعد کاملا جدید از آسمان می دهد. پرواز در شرایط آب و هوایی مختلف و فرود هواپیما خود بدون آسیب به عنوان یک خلبان حرفه ای.

‏بازی شبیه سازی فرود هواپیما Extreme Snow، به شما اجازه می دهد که رویای خود را در مورد پرواز با هواپیما در آسمان بسیار سریعتر دنبال کنید. رویا پرواز با هواپیما خود را با داشتن یک خلبان حرفه ای و واقعی از طریق بازی شبیه سازی پرواز پر هیجان و پرواز در ارتفاع بالا بسازید. اجازه ندهید با فرود مستقیم در باند و فرودگاه نا مناسب هواپیمای شما سقوط کند .

‏در این بازی ساده و در عین حال شگفت آور و اعتیاد آور، هواپیما خود را انتخاب کنید و خونسردی خود را کنترل کنید. بازی شبیه سازی فرود هواپیما به شما این امکان را میدهد که هواپیمای خودرا از روی بیش از ده ها مناطق مختلف مانند مناطق مسکونی، مدارس و ساختمان ها عبور دهید. این یک بازی با ماموریت های سرگرم کننده و چالش برانگیز است و شما در کنترل تعدادی از هواپیماهای مسافربری به منظور ایمن کردن فرود در فرودگاه ها و باند فرودگاه های شلوغ بازی میکنید.
‏با کنترل فرود هواپیما در فرودگاه های داخلی و بین المللی و کنترل ترافیک هوایی مسئولیت پذیر باشید. کنترل ایمنی و فرود این هواپیماها به شما کمک می کند که نه تنها ماموریت را با موفقیت انجام دهید، بلکه اعتبار خود را به عنوان خلبان حرفه ای شگفت انگیز افزایش دهید.

‏مهم نیست که شما خلبانی جوان یا یک خلبان با تجربه هستید. این بازی شبیه سازی پرواز و حمل و نقل هوایی به شما کمک می کند تا جت های هواپیمای تجاری را از طریق کنترل های ساده و آسان آن، به پرواز آورید. برای موفقیت در ماموریت های داده شده، باید اطمینان حاصل کنید که مسیر درست و فرود در فرودگاه درست و باند را دنبال می کنید.

‏پس منتظر چه چیزی هستید، یک خلبان هواپیمای تجاری حرفه ای باشید و امروز شاهد برتری خود باشید.

‏ویژگی های جدید:
‏• 5 مرحله متفاوت
ترجمه شده توسط:     Jigsaw

   دسترسی های نرم افزار

  • اینترنت
  • دیدن وضعیت شبکه
  • خواندن وضعیت روشن/خاموش بودن wifi
  • نوشتن بر روی حافظه گوشی
  • خواندن حافظه گوشی
  
۲
  
۱
Ali Shahmoradi
۱۳۹۶/۱۰/۱۰
حیف این هواپیمای ATR که توی این بازیه واقعا.. الکی وقت ندارید این بازی رو دانلود نکنید...
  
یسنا جون
۱۳۹۶/۰۷/۲۸
اه اه اه چقدر چرته حالم بهم خورد تورو خدا از این برنامه ها نسازین ......بچه ها دانلود نکنید تورو خداااااا الکی اون همه نتتون رو هدر ندید.....
  

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده

شاید دوست داشته باشید

دیگران نصب کرده‌اند