استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Knights Fight 2: Honor & Glory

Knights Fight 2: Honor & Glory

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۷.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۶/۰۳
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۲.۸
تعداد نظرات۳۴
حجم۸۶۳ مگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Vivid Games S.A.
‏‏با لبه تیغه های شمشیر خود، شوالیه شما بر بازی های جنگی حکومت خواهد کرد. در عصر جوانمردی، جنگ گل سرخ، و سلطنت قلعه ها، شمشیرها و تیغ ها، شوالیه دوئل سلطنت می کند. به عنوان یک قهرمان مشتاق، خود را در نبردهای پر جنب و جوش قرون وسطایی ثابت کنید - برای افتخار و افتخار، بهترین شوالیه در بازی های مبارزه با شمشیر باشید.

ویدئو معرفی بازی

‏با شوالیه ها و قهرمانانی که به طرز وحشیانه ای مهارت شمشیر شما را آزمایش می کنند، بجنگید. حملات را با زمان مناسب مسدود کنید، از جایی که حریف باز است حمله کنید، و بدانید که چه زمانی با شمشیر خود قهرمان بازی کنید و چه زمانی تیغه خود را نگه دارید، استراتژی در بازی‌های مبارزه شوالیه و بازی‌های چند نفره 1v1 بسیار مهم است.
‏Parry ، مقابله کنید، طفره برید یا حتی با یک لگد آنها را پرتاب کنید: هر مهارت مبارزه شوالیه برای استفاده از مزیت در دوئل 1v1 در بازی های شمشیر مفید است و فردی که ابتکار عمل را به دست می گیرد. اما مراقب استقامت سنج باشید، مبادا اجازه دهید خسته شوید و یک افتتاحیه آسان ارائه دهید - اشتباهات توسط رقبای شما، تیغه های آنها و روح تاریک آنها به سختی مجازات می شوند، قهرمان بازی های شمشیر از شما می خواهد که حرکت کنید و با شمشیر خود حمله کنید. ، تبر یا گرز.
‏زرادخانه سلاح‌های شمشیر و تیغه‌های خود را برای بازی‌های رزمی ما ایجاد کنید و وارد بازی‌های نبرد 1v1 شوید، تیغه‌های خود را روی دیوار نصب کنید: شمشیر، تبر، گرز - همه به گونه‌ای متفاوت استفاده می‌شوند (طرفداران HEMA : نیمه شمشیر زدن و مردهاو هنوز شامل نشده است. زره کاملی را برای دفاع غیرقابل نفوذ در نبردهای جنگی 1v1 جمع کنید، همراه با کلاه ایمنی و سپر جفت - هر کدام با زیبایی شناسی منحصر به فرد برای حکومت بر بازی های مبارزه ای 1v1.
‏هر قطعه از تجهیزات دارای آمار خاص و منحصر به فرد است. جوایز: شکستن دفاع، مسمومیت، آسیب بیشتر... در این بازی‌های مبارزه و نبرد pvp نابخشودنی، هر مزیت کوچکی می‌تواند به شما برتری دهد. به عنوان یک شوالیه در تلاش برای کسب افتخار و شوالیه، هیچ کس را در کنار خود نخواهید داشت: فقط شمشیر خود را در برابر بازی های مبارزه ای 1v1، هیچ جنگجوی در زمین، جهنم یا Valheim وجود ندارد که بتواند 1v1 را در راه شما قرار دهد.
‏یک مبارزات انفرادی برای شوالیه شدن را تجربه کنید، در حالی که با شمشیر می‌جنگید، مبارزه pvp با مخالفان بی‌رحم، اربابان و پادشاهان، با روح‌های تاریک، نبردهای سخت و عرصه‌های باشکوهشان: از محاصره قلعه‌ها تا چاله‌های غوغا، تا میدان‌های جنگ سوخته و بیابان‌های خشک، فقط شجاع و سرسخت تیغه خود را بالا می برند و در کنار بازی های شمشیر، آخرین ضربه را بر روی یک داستان پادشاهی سیاسی پیچیده وارد می کنند.
‏دوئل و فصل های فوری، مبارزه کنید و مستقیماً وارد بازی های شمشیر شوید، با شوالیه ها مبارزه کنید و شکست بخورید. روح تاریک آنها، برای افتخار و شکوه، در حالی که از نردبان بالا می روید تا عنوان مبارزه را به دست آورید و بهترین غارت را بدست آورید. خود را به جنگ بازی‌های قرون وسطایی نابخشودنی سوق دهید: وارد جنگ شوالیه شوید و دریچه‌ای را پیدا کنید تا با استفاده از تکنیک‌های مبارزه ویژه، مجموعه‌ای از زنجیره‌های حمله قدرتمند تیغه‌ای را آزاد کنید (هنوز خبری از mordhau نیست).
‏به همه در بازی های شمشیر نشان دهید که لایق شوالیه هستید، با استفاده از مهارت های قهرمان بازی های قرون وسطایی خود با شمشیر، اما به خاطر داشته باشید - رقبا برای افتخار نمی جنگند، روح تاریک آنها باعث می شود از تیغه خود استفاده کنند. در طول بازی‌های شوالیه با کوچک‌ترین فرصتی علیه شما.
‏و هرگز فراموش نکنید: در بازی‌های نبرد 1v1 سعی نکنید خودنمایی کنید، ما این کار را به آن دسته از سواران اسب سوار و تیغه‌هایی که در بازی‌های مبارزه می‌جنگند، می‌دهیم. اینجا در عرصه بازی‌های مبارزه شوالیه، جایی که روح‌های تاریک شوالیه‌های دشمن شما را تهدید می‌کنند که شما را به جهنم می‌کشند، مهارت‌ها تفاوت بین مبارزه برای افتخار افتخار و مرگ در طول بازی‌های مبارزه با شمشیر خواهد بود.
‏ br>➡️سوال دارید؟ تماس با ما در support@vividgames.com
‏با دانلود بازی، قرارداد مجوز کاربر نهایی، شرایط خدمات و خط‌مشی رازداری ما را می‌پذیرید : http://mes.com. /policies
Our Knights were busy and improved the kingdom for you:
- Implemented better tools to improve gameplay
- Fixed a minor bug that would appear during the tutorial
- Fixed a behind the scenes bug that would sometimes cause the game to crash
- Fixed a minor UI bug that would cause the 2-digit energy values to look improperly placed

نظرات و امتیاز ها

۳۴ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
مسیح
٢١ دی ١٤٠١

چون ایران تحریم هست این بازیو بالا نمیاره دوسال پیش نصب کردم اومد با نت ولی بعدش دیگه نیومد بازی عالی هست اگه بیاد حمله میکنه ، دفاع میکنه ، عکس‌العمل نسبت به حمله حریف داره ، جاخالی میده ضربات رو ، ضربات ترکیبی با شمشیر میزنه و قدرت هم داره خلاصه که خیلی بازی زیبایی هست من حذف نمیکنم تا تحریم ها رو بردارن

۱۳ ۳
شادمهر
٢٩ آبان ١٤٠١

نمیاره میزنه ارور 503

۱۹ ۸
امیرعلی
١ شهریور ١٤٠١

خیلی بازی بدی😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡

۱۶ ۱۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده