استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها آموزشی
واژگان زبان انگلیسی کنکور

واژگان زبان انگلیسی کنکور

نصب در حال دریافت
نسخه۰.۱.۴
آخرین بروزرسانی۱۳۹۷/۰۶/۰۴
تعداد دانلود۵۰۰
حجم۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده عباس حبیبی
‏‏با استفاده از اپلیکیشن واژگان زبان انگلیسی کنکور در هر مقطع تحصیلی یا جایگاه شغلی که باشید می توانید دایره لغات زبان انگلیسی خودتان را افزایش بدهید.
‏هدف اصلی برنامه جمع آوری اطلاعات مناسب و آموزش سریع لغات مورد نیاز برای کنکوری های عزیز است تا بتوانند در کمترین زمان ممکن بدون نیاز به کتاب و جزوه کلیه لغات دروس سوم و پیش دانشگاهی زبان انگلیسی را یاد بگیرند و برای کنکور سراسری یا هر آزمون دیگری آماده شوند.
‏توجه: افراد عادی و علاقه مندان به یادگیری زبان انگلیسی نیز می توانند از این برنامه استفاده کنند.
‏مخاطبین این برنامه:
‏این برنامه برای مدرسان کنکور (درس زبان)، معلمان مدارس، دانش آموزان، دانشجویان، هنرجویان آموزشگاه های زبان و افراد علاقه مند به یادگیری لغات زبان انگلیسی مناسب است.
‏همانطور که می دانید پیش نیاز فراگیری زبان انگلیسی، یادگیری لغات است. ما در اپلیکیشن واژگان زبان انگلیسی کنکور سعی کرده ایم تمامی لغات کاربردی را در بخش های کوتاهی به صورت طبقه بندی شده ارائه دهیم تا شما بتوانید در کمترین زمان ممکن لغات بسیار زیادی را یاد بگیرید.
‏توجه: این اپلکیشن به صورت هفتگی بروزرسانی می شود و مرتبا آموزش های جدید و بخش های جذابی به آن اضافه خواهند شد، پس اگر به یادگیری زبان انگلیسی علاقه مند هستید این اپلیکیشن را دانلود کرده و منتظر بروزرسانی های ما باشید.
‏محیط اپلیکیشن به صورت ساده در نظر گرفته شده است تا شما کاربران محترم بتوانید در کمترین زمان ممکن به صفحات دلخواه خود برسید.
‏منتظر پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان هستیم.
    • اضافه شدن پرداخت درون برنامه ای

برنامه‌های مرتبط