خانه بازی ماجراجویی
نسخه۲.۰.۴.۱
آخرین بروزرسانی۹۵/۰۹/۱۴
تعداد دانلود۴۰۰
امتیاز۳.۸۶
تعداد نظرات۱۴
حجم۹۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده VisualShower Corp.

‏‏در این بازی اندرویدی بیمارستان توسط تروریست ها گرفته شده است و خواهر شما ربوده شده است ماجراجویی های اسرار آمیز شما از اینجا شروع خواهد شد.آشکار شدن حقیقت به انتخاب های شما بستگی دارد.ماجراهای تکان دهنده و نشانه های شیطانی یکی پس از دیگری نمایان میشوند و شما باید سرنوشت خود را رقم بزنید.این بازی اندرویدی با گرافیک عالی و صحنه سازی های سینمایی مانند یک فیلم سینمایی به نمایش می آید که پر از اتفاق های هیجان انگیز میباشد.

‏بازی اندروید White Island: Season 2 دارای دوشخصیت متفاوت پیچیده اما مرتبط به هم میباشد یک شخصیت در تلاش برای نجات دوستانش است و شخصیت دیگر فقط میخواهد تا پایان داستان زنده بماند.این بازی اندرویدی صحنه های سینمایی واقعی مانند دریای آبی سه بعدی و ریزش باران روان را به نمایش میگذارد و تجربه یک بازی ویژه و خاص را به شما میدهد. White Island: Season 2 دارای موزیک ها و جلوه های صوتی کلاسیک و مدرن است که همراه بازی شما آنها را میشنوید و با افکت های صوتی جذاب صحنه های هیجان انگیز را بهتر درک خواهید کرد.این باز اندرویدی دارای اپیزودهای مختلفی میباشد که از تنوع آنها لذت خواهید برد.

‏برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید White Island: Season 2 :

‏-بازی سرگرم کننده در سبک ماجراجویی

‏-ماجراجویی های اسرار آمیز همرا با جلوه های سینمایی

‏-آشکار شدن حقیقت با انتخاب های شما

‏-گرافیک عالی و صحنه سازی های سینمایی

‏-دارای دوشخصیت متفاوت پیچیده اما مرتبط به هم

‏-دارای موزیک ها و جلوه های صوتی کلاسیک و مدرن

‏-دارای اپیزودهای مختلف

2.0.4.1 Update
- Minor bug fixed
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟