خانه برنامه شبکه‌های اجتماعی
اشتراک فایل شوکا

اشتراک فایل شوکا

تعداد دانلود۶۰۰
امتیاز۴.۸
تعداد نظرات۴
حجم۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شبکه‌های اجتماعی
سازنده محمد ذکریایی کاسگری
‏‏اشتراک فایل بدون نصب نرم افزار در دستگاه مقابل
‏توضیحات مختصری در خصوص نرم افزار خدمت همه عزیزان و دوستانم عرض میکنم.
‏این نرم افزار فایلهای گوشی شما را به اشتراک میگزارد بدون این که در دستگاه گیرنده نرم افزاری نصب شود
‏بطور مثال شما میتوانید فایلهای کارت حافظه خود را با تلوزیونهای اسمارت - موبایل اندروید - موبایل اپل - موبایلهایی با سیستم عامل مختلف - کامپیوتر با هر نوع سیستم عامل به اشتراک بگذارید به صورتی که هم گوشی شما و هم به طور مثال تلوزیون به یک شبکه وای فای متصل باشد
‏لازم به توضیح است این نرم افزار نیاز به اینترنت ندارد که فایلها را منتقل کند و درون شبکه ای می باشد.
‏نکته قابل توجه اینکه اگر هر دو دستگاه از یک اپراتور استفاده کنند یعنی اگر هر دو دستگاه از ایرانسل یا هر دو از همراه اول یا رایتل استفاده کنند امکان انتقال فایل از راه دور هم امکان پذیر است
‏به این صورت که شما با انتخاب کلید اشتراک آدرس اتصال به گوشیتان را از طریق پیامک یا توسط نرم افزارهای چت و گفتگو به برای دوستتان بفرستید و او با کلیک بر روی آدرس اینترنتی و باز کردن مرورگر اینترنت می تواند به فایلها و پوشه های گوشی شما را ببیند و فیلم یا عکس یا فایلهای دیگر را دانلود نماید.
‏با تشکر از حسن انتخاب شما
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟