استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی فکری
Color Swipe

Color Swipe

نصب در حال دریافت
نسخه۰.۶۰.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۴/۱۶
تعداد دانلود۹۰۰
حجم۱۲۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده Popcore Games
‏‏بالا ! پایین ! چپ ! درست است! راه خود را از میان صدها معمای رنگ چالش برانگیز باز کنید !
‏چگونه بازی می‌شود ؟ شما یک تخته دارید که باید پر از رنگ شود ، و این به شما بستگی دارد که آن را تکمیل کنید . باعث می‌شود که تکه‌های رنگی شما به سمت راست ، چپ ، بالا ، بالا و پایین بروید . اما این سخت‌تر از چیزی است که به نظر می‌رسد ! شما تنها یک مکعب را ندارید که در ذهن داشته باشید ، اما خیلی سریع ! وقتی شما ضربه می‌زنید ، همه تکه‌های رنگ روی صفحه شما بلافاصله حرکت می‌کنند . این باعث می‌شود که بازی یک چالش بزرگ ذهنی باشد !

ویدئو معرفی بازی

‏کدام الگو را می‌توانید بسازید ؟ نه تنها یک معمای پیچیده است بلکه یک خروجی عالی برای خلاقیت شما نیز هست . پاسخ سطوح به لایه رنگ‌ها را متفاوت می‌کند و الگوهای جدیدی را ایجاد می‌کند .
‏باز کردن قفل کردن قطعات جدید رنگی ! همانطور که سطوح بیشتری را کامل می‌کنید ، می‌توانید تکه‌های بیشتری از رنگ‌های زیبایی را باز کنید . آیا شما مهارت‌هایی دارید که همه آن‌ها را آزاد کنید ؟
‏امروز خلاقیت و خلاقیت خود را به چالش بکشید ! دانلود رنگ پس‌زمینه
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
Bug fixes + performance improvements. Thank you for playing!

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده