خانه برنامه آموزشی
Origami Weapons Instructions: Paper Guns & Swords

Origami Weapons Instructions: Paper Guns & Swords

تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۱۱۱
حجم۱۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده Womanoka
‏‏دستورالعمل های مرحله به مرحله برای ساخت اسلحه های کاغذ اریگامی و شمشیر
‏دستورالعمل سلاح های اوریگامی: اسلحه های کاغذی و شمشیر ادامه یک سری از درس های آموزشی اریگامی است.
‏ما می خواهیم به شما نشان دهیم که چگونه با استفاده از کاغذ معمولی می توانید چهره های شگفت انگیزی از سلاح های اریگامی اسباب بازی درست کنید. سلاح های کاغذی اوریگامی و شمشیرها می توانند به عنوان غرفه های ایمن استفاده شوند: برای بازی های تئاتری ، نمایش ها و بازسازی های تاریخی. ما می خواهیم فرصتی را برای جایگزین کردن غرفه ها با همتای کاغذی برای ایمنی مردم فراهم کنیم.
‏اوریگامی یک هنر شگفت انگیز و باستانی است که مهارت های حرکتی ، حافظه ، منطق و تفکر انتزاعی را پرورش می دهد. در این برنامه شما شمشیرهای اسباب بازی اریگامی ، تپانچه های کاغذی و اسلحه ها را پیدا خواهید کرد. ما حتی دستورالعملهایی برای ایجاد کلاه ایمنی کاغذی سامورایی و اوریگامی شوریکن اضافه کردیم. می توانید از مجسمه های اریگامی به عنوان یک دکوراسیون داخلی یا به عنوان هدیه استفاده کنید.
‏برای تهیه یک سلاح کاغذ اسباب بازی از این برنامه به کاغذ رنگی با اندازه های A2 ، A3 ، A4 نیاز دارید. اما می توانید از کاغذ سفید ساده استفاده کنید. سعی کنید خم ها را به بهترین وجه ممکن انجام دهید. در صورت لزوم می توانید از چسب برای رفع فرم استفاده کنید.
‏امیدواریم که این اپلیکیشن نحوه ساخت تپانچه های اریگامی ، شمشیر و انواع دیگر سلاح های کاغذی را به شما یاد دهد و شما با چهره های غیر معمول کاغذی بتوانید دوستان یا اقوام خود را شگفت زده کنید.
‏به هنر اریگامی خوش آمدید!
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟