خانه برنامه عکس و فیلم
GIF Party - GIF Video Booth

GIF Party - GIF Video Booth

تعداد دانلود۴۰۰
حجم۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی عکس و فیلم
سازنده XnView
‏‏نرم افزار اندروید GIF Party – GIF Video Booth ساده ترین نرم افزار برای ایجاد گیف می باشد. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید گیف بسازید و برای خود سرگرمی ایجاد کنید پیشنهاد می کنیم از این نرم افزار اندروید استفاده نمایید.
‏با استفاده از این نرم افزار می توانید تصاویر متحرک؛ گیف و کلاژ ایجاد نمایید. در این نرم افزار امکان ایجاد ۱؛ ۲ یا ۴ گیف در یک کولاژ متحرک وجود دارد. شما می توانید سرعت گیف های ایجاد شده را افزایش یا کاهش دهید و به هر صورتی که دوست دارید آنها را تنظیم کنید. امکان ذخیره فایلهای ایجاد شده بعنوان گیف و ویدیو در این نرم افزار وجود دارد.
‏در این نرم افزار شما قادر خواهید بود گیف ها را از طریق قیسبوک؛ اینستاگرام؛ توییتر یا ایمیل به اشتراک بگذارید. نرم افزار اندروید GIF Party – GIF Video Booth دارای رابط کاربری ساده و همچنین دارای حجم کمی می باشد و فضای کمی را روی دستگاه اشغال می کند.
‏برخی از مهمترین ویژگی های نرم افزار اندروید GIF Party – GIF Video Booth:
‏– امکان ایجاد ۱؛ ۲ یا ۴ گیف در یک کولاژ متحرک
‏– امکان ایجاد گیف
‏– امکان ایجاد کولاژ زیبا
‏– امکان افزایش یا کاهش سرعت گیف ها
‏– امکان ذخیره فایلهای ایجاد شده بعنوان گیف و ویدیو
‏– قابلیت به اشتراک گذاری از طریق قیسبوک؛ اینستاگرام؛ توییتر یا ایمیل
‏– دارای رابط کاربری ساده
‏– دارای محیطی کاربرپسند
‏– دارای حجم کم
- bug fixed
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟