خانه برنامه سبک زندگی
تعداد دانلود۲۰۰
امتیاز۴.۷۵
تعداد نظرات۴
حجم۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده تیم توسعه آن شو
‏‏'آن‌ شو' راهکاری جامع برای ارائه‌ی محتوای چندرسانه‌ای تخصصی و متنوع در زمینه‌ی سبک زندگی است. مطالب ارائه‌شده در 'آن شو' به طور اختصاصی برای این سامانه تهیه و تدوین شده و در برگیرنده جنبه‌های مختلف زندگی روزمره است؛ به گونه ای که هر شخص می‌تواند مطالب مورد نیاز خود را از بین دسته‌هایی با موضوعات مختلف انتخاب کرده و از محتوای آن استفاده‌کند. <br />'آن شو' به جوانب مختلف زندگی روزمره هر فرد با هر سن و جنسیتی می‌پردازد و مطالب متنوعی سازگار با فرهنگ جامعه برای استفاده‌ی تمامی اقشار ارائه می‌دهد. مطالب موجود در هر دسته از 'آن شو'، توسط متخصصان و اساتید برتر آن حوزه تولید شده است و این امکان را برای شما فراهم می‌آورد تا با افراد حرفه‌ای در فضای مجازی به صورت مستقیم ارتباط داشته ‌باشند. سعی 'آن شو' بر این است که در اطلاع رسانی حوزه‌ی سبک زندگی جز بهترین‌ها باشد و با ارائه‌ی این خدمت، این امکان را به کاربران بدهد تا سبک زندگی منحصر به فرد و به روز خود را بسازند.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟