استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Matchers - پازل رنگی میوه ای

Matchers - پازل رنگی میوه ای

نسخه۱.۰.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۱۰/۱۲
تعداد دانلود۱ هزار
حجم۴۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده یوز گیمز
‏‏به جدیدترین بازی پازل خوش اومدی! این یه پازل رنگی و میوه ایه که تازه ترین بازی پازلیه. میوه ها و رنگ ها رو جا به جا کن و سر جای خودشون بذار و معما رو حل کن و سکه ها رو برنده شو و برو مرحله بعد. توی این بازی می‌تونی به همه نشون بدی کی خفن‌تره و سریعتر و بهتر میتونه مرحله ها رو یکی یکی رد کنه. این بازی با بی نهایت هیجان یه بازی رایگانه که میتونی همین الان دانلود کنی و بازی رو شروع کنی.
‏بازی کاملاً رایگان هست و تبلیغ هم بهت نشون نمیده. دانلود کن و صفا کن!
‏بیا تو بازی و با نیکی آشنا شو. ۳ تا از میوه های هم رنگ و مشابه رو کنار هم بذار و بترکون، جایزه بگیر و نیکی رو خوشحال کن و برو مراحل بالاتر. هر روز مرحله های جدید رو بازی کن و برو بالاتر و با دوستات رقابت کن.
‏یک عالمه پازل و معمای سخت هست که فقط تو میتونی به نیکی برای حل اونا کمک کنی.
‏از گرافیک دوست‌داشتنی و باحال بازی لذت ببر.
‏چند تا میوه مشابه و هم رنگ رو کنار هم جور کن تا ببینی چی میشه! اینجوری میتونی آیتم جدید قدرتی بسازی و باهاش همه چی رو بترکونی.
‏با بالا رفتن مراحل موانع بیشتر و سخت تری داری که باید اونا رو رد کنی و بتونی پازل رو حل کنی. بدون پیشرفت توی این بازی موفق نمیشی! پس مواظب جعبه ها و کابینت ها و چمن ها و … باش که مانع راهت نشن
‏اگه استاد این بازی ها هستی از این مراحل جدید لذت ببر و سریع برو جلو و به مراحل خفن تر هم برس تا به همه نشون بدی رئیس کیه!
‏اگه تا حالا از این بازی ها نکردی اینجا وقتشه که شروع کنی چون میتونی به بقیه دوستات ملحق شی یا به اونا هم بگی بیان بازی کنن و بهشون نشون بدی چند مرحله رد کردی. اینجا سریع یاد بگیر و پیشرفت کن!
‏اگه به مشکلی خوردی یا سؤالی داشتی از طریق این ایمیل بهمون بگو:
‏cafebazistudio@gmail.com

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده