استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها استراتژی
تولد امپراطوری

تولد امپراطوری

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۷/۲۶
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۳.۲
تعداد نظرات۲۰
حجم۱۱۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده Medrick FZE House
‏‏با قدرت مردگان، جایگاه شایسته خود را در سلطنت به دست آورید، دشمنان را شکست دهید، با اربابان دیگر قرارداد ببندید، در نبردهای حماسی بجنگید و هرکسی را که مقابل شما ایستاده نابود کنید.
‏شما همه چیز را به خاطر خیانتی غیرمنتظره از دست دادید، اما قدرت مردگان، شما را احیا کرد و به شما فرصتی دوباره داد. بر شهر خود حکومت کنید و یک ارتش از مردگان بسازید، به میدان نبرد بازگردید، خائنان را بکشید، ارتش خود را اعزام کنید تا شهرهای آنها را غارت کنند، ارتش دشمن را نابود کنید و قهرمانان آنها را برای خدمت رسانی به خود اسیر کنید! نبردهای آنلاین و استراتژیک به شما فرصت کافی برای نشان دادن ارزش و مهارت خود به عنوان یک فرمانده می‌دهد!
‏------- امپراطوری منتظر بازگشت شماست -------
‏[ویژگی‌ها]
‏◆ نبرد در همه جا رخ می‌دهد! شهر خود را بسازید، ارتش مردگان را به کار بگیرید، از هر بحران احتمالی پیشگیری کنید و یک حمله توقف‌ناپذیر را شروع کنید!
‏◆ متحد شوید و با هم بجنگید! چه بخواهید غول‌ها را در طبیعت به چالش بکشید، چه با بازیکنان دیگر بجنگید، داشتن متحدان قابل اعتماد در اتحاد، کار را بسیار آسان‌تر می‌کند.
‏◆ اژدها بیدار شد! این موجودات افسانه ای ویرانی شدیدی به بار می‌آورند. آیا میتوانید از آنها قدرت بگیرید؟
‏◆ استراتژی حرف اول را می‌زند! مهارت‌های بیشتری فرابگیرید، از تکنولوژی پیشرفته استفاده کنید. قدرت مردگان نامحدود است. شما فقط باید بدانید که چه موقع حمله کنید!
‏◆ همه چیز به توسعه مربوط است! منابع جمع کنید، شهر خود را بسازید و توسعه دهید. در این دنیای خطرناک فانتزی زنده بمانید!
‏◆ هیولاهای وحشتناکی را خواهید دید و تجربه‌ای واقعی در دنیای فانتزی خواهید داشت.
‏قدرت مردگان در انتظار بازگشت شماست...
‏‏رفع مشکل عدم نمایش قهرمانان

نظرات و امتیاز ها

۲۰ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
مسعود معصومی
پریروز

سلام ازشما سازنده وتشکر از هم کاران گرامی خوب می‌شود اگر شما بازی تولد امپراطوری را با پول بی‌نهایت بسازید وهم در گوگل و در مایکت بزارید مطمعن باشید که این کار را بکنید به نعف شماست یا حداقل دانلود را روی ۱گیگ هم بزاری باز هم دانلود خواهدشد ممنون از شما همکاران تولد امپراطور ی

۰ ۱
Arsalan
٢٢ ساعت پیش

بازیش کلاه برداریه شرکت مدریک است و سو استفاده میکنه چونکه چند بار بازی باگ میخوره و همه ی نیرو هایی ک ساختی از بین میره و همه تلاش و زحماتت به باد میره مخصوصا ما که کلی تلاش کردیم براش

۰ ۰
rezasepehr
٤ روز پیش

خوبه،فقط بعضی‌وقتا بازی از دسترس‌خارج‌میشه مثل الان

۰ ۱

بازی‌های استراتژی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده