خانه برنامه سبک زندگی
پلنو، اپلیکیشن رزرواسیون وقت ملاقات

پلنو، اپلیکیشن رزرواسیون وقت ملاقات

تعداد دانلود۱۰۰
حجم۲۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده ویرا صنعت زعیم
‏‏پلنو یک اپ برای تمام رزروهاست. با پلنو، تنها با چند کلیک و بدون دردسر و اتلاف وقت از کسب و کارهای مختلف آنلاین وقت بگیرید.
‏پلنو یک پلتفرم آنلاین برای برنامه‎ ریزی و رزرواسیون آنلاین وقت ملاقات هاست. با کمک این اپلیکیشن، میتوانید کسب و کار مورد نظرتان را از بین کسب و کارهای عضو پلنو را جستجو کنید، اطلاعات کافی در مورد آن کسب و کار کسب نمائید و نهایتا متناسب با برنامه کاری و شخصی خود، زمانی را برای دریافت خدمات رزرو کنید.
‏افراد، کسب و کارها و سازمانها با عضویت در این پلتفرم میتوانند یک سرویس مدرن رزرواسیون برای کسب و کار یا سازمان خود ایجاد نمایند.
‏راه اندازی سرویس رزرواسیون برای یک کسب و کار بدون نیاز به هیچ دانش فنی و همچنین بدون نیاز به سخت افزار یا نرم افزار دیگری و تنها در چند دقیقه صورت میگیرد. پروفایل مشترک پلنو، بعنوان وبسایت اختصاصی رزرو خدمات، قابل انتشار در فضای مجازی است و مشتریان و مخاطبان آن کسب و کار میتوانند با مراجعه به این پروفایل، خدمت یا خدماتی را رزرو نمایند.
‏‏برطرف کردن مشکل عدم نمایش تصویر پروفایل در برخی از پروفایل ها
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟