خانه برنامه پزشکی و سلامت
شمیم سلامتی

شمیم سلامتی

نسخه‌خوانی، یافتن دارو

نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی پزشکی و سلامت
تعداد دانلود۱۰ هزار
امتیاز۳.۸۸
تعداد نظرات۱۷
سازنده آراتل هوشمند آفتاب
نسخه۴.۰
حجم۱۰ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۷/۰۴/۲۷
‏‏توضیح
‏  
‏ شمیم سلامتی بستر یکپارچه ارائه خدمات سلامت الکترونیک است که با در اختیار قرار دادن ابزار های سلامت محور و همچنین توصیه های بهداشت و سلامت در نظر دارد تا سطح عمومی سلامت کشور عزیزمان را بیش از پیش بالا ببرد و گامی موثر در تحقق نظام جامع سلامت بردارد.
‏  

‏ شمیم سلامتی چکار می‌کند ؟

‏ شما می‌توانید با استفاده از اپلیکیشن شمیم سلامتی از موجود بودن داروهای نسخه خود یا اقلام آرایشی بهداشتی مورد نظرتان در داروخانه های اطراف مطلع شوید و نزدیک ترین داروخانه  را بمنظور تامین داروهای خود پیدا کنید. همچنین  میتوانید در بخش پرونده سلامت من، نسخه ها و آزمایشات پزشکی خود را یکجا داشته باشید.
‏ علاوه بر این، شمیم سلامتی نکات آموزنده و جالب سلامتی را روزانه به شما ارائه می‌کند که با رعایت این نکات میتوانید سالم تر از قبل زندگی کنید.
‏ خدمات شمیم سلامتی :
‏ - جستجو در داروخانه :
‏ با گرفتن عکس از نسخه خود یا نوشتن نام داروی مورد نیاز، داروخانه ها پاسخگوی شما خواهند بود
‏ - سلامت یاب :
‏ نزدیک ترین داروخانه، بیمارستان یا آزمایشگاه پزشکی اطراف خود را پیدا کنید
‏ - پرونده سلامت من : 
‏ آرشیوی از نسخه ها ، آزمایشات و دیگر سوابق پزشکی خود را یک جا داشته باشید
‏ خدمات الکترونیک سلامت کشور
‏ جستجوی آنلاین در داروخانه های سراسر کشور، خدمات دارویاب، یافتن نزدیکترین بیمارستان، داروخانه، آزمایشگاه و مراکز سلامتی در نزدیکی شما و پرونده سلامت الکترونیک شخصی، مشاوره پزشکی و دهها امکان سلامتی دیگر در اپلیکیشن شمیم سلامتی
‏ -  با شمیم سلامتی نزدیک ترین داروخانه به خود را پیدا کنید و توسط دارویاب یا همان بخش جستجو در داروخانه از موجود بودن داروهای نسخه خود مطمئن شوید
‏ - با دارویاب یا همان بخش جستجو در داروخانه می‌توانید به راحتی در داروخانه ها جستجو کنید و اقلام آرایشی بهداشتی مورد نظرتان را پیدا کنید
‏  
‏‏- بهبود عملکرد کلی برنامه و رفع ایرادات جزیی
‏- ارسال پوش نوتیف در درخت شانس
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟