خانه برنامه سرگرمی
فال حافظ (واقعی)

فال حافظ (واقعی)

تعداد دانلود۲۳ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۵۹۶
حجم۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده زینبیون
‏‏✔️ مجموعه غزلیان شاعر نامدرا ایرانی حافظ شیرازی بهمراه فال حافظ و تعبیر
‏✔️ شامل 400 غزل بهمراه تعبیر
‏ 🔵 هزینه این برنامه یک صلوات بر حضرت محمد و آل محمد است
‏✔️ با قابلیت اشتراک گذاری متن آنها
‏📱در این برنامه تمامی غزلیات حافظ شیرازی با امکان ارایه فال حافظ و همچنین تفسیر و تعبیر آنها گردآوری شده اند.
‏🔵 خواجه شمس‌الدین محمد بن بهاءالدّین حافظ شیرازی (حدود ۷۲۷ – ۷۹۲ هجری قمری برابر با ۷۰۶ - ۷۶۹ هجری شمسی )، معروف به لسان الغیب و ترجمان الاسرار ، شاعربزرگ سدهٔ هشتم ایران )برابر قرن چهاردهم میلادی( و یکی از سخنوران نامی جهان است. بیش‌تر شعرهای او غزل هستند که به‌ غزلیات حافظ شهرت دارند. گرایش حافظ به شیوهٔ سخن‌پردازیخواجوی کرمانی و شباهت شیوهٔ سخنش با او مشهور است. او از مهم‌ترین تأثیرگذاران بر شاعران پس از خود شناخته می‌شود. در قرون هجدهم و نوزدهم اشعار او به زبان‌های اروپایی ترجمه شد و نام او به گونه‌ای به‌ محافل ادبی جهان غرب نیز راه یافت. هرساله در تاریخ ۲۰ مهرماه مراسم بزرگ‌داشت حافظ در محل آرامگاه او در شیراز با حضور پژوهشگران ایرانی و خارجی برگزار می‌شود. مطابق تقویم رسمی ایران این روز روز بزرگ‌داشت حافظ نامیده‌ شده است.
‏🔵 قابلیت های برنامه :
‏• قابلیت ارایه فال و نمایش تفسیر کامل فال
‏• دارای گرافیک منحصر بفرد
‏• به همراه بانک اشعار غزل مجموعه ی 400 تایی
‏• امکان کپی و اشتراک متن فال و غزل
‏امیدواریم مورد پسند شما قرار گیرد.
‏کلمات کلیدی : فال حافظ واقعی , فال حافظ , فال حافظ و استخاره , فال حافظ با تفسیر , حافظ نامه صوتی (دیوان و فال حافظ) , فال حافظ و استخاره
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟