خانه برنامه کاربردی
حسابدار کلش اف کلنز

حسابدار کلش اف کلنز

۲,۰۰۰ تومان
با ضمانت خرید
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کاربردی
تعداد دانلود۱۰۰
سازنده گروه نرم افزاری MSH
نسخه۱.۳۷
حجم۳ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۳/۱۲/۲۴
‏‏دوست دارید بدونید که هزینه ی اتک هایی که به دیگران میزنید چقدر است ؟
‏در این بازی هر کسی باید بدونه که باید چیکار کنه با کمترین هزینه برای ساخت سرباز بیشترین لوت ممکن رو از اتک ها به دست بیاره تا بتونه لوت بیشتری برای اپگرید ها به دست بیاره.

‏با استفاده از این نرم افزار شما میتونید هزینه ی هر اتک خودتون رو حساب کنید و بدونید با چه ترکیبی از سربازها و با چه لولی از سرباز ها اتک بزنید تا لوت بیشتری نصیب خودتون کنید .

‏در این مجموعه ابتدا شما لول هر سرباز خودتون رو مشخص میکنید بعد تعداد سرباز مورد نظرتون رو وارد میکنید و در اخر مقدار لوت لازم برای ساخت سرباز های مورد نظرتون رو محاسبه میکنه.

‏این مجموعه مزایای دیگه ای هم داره:
‏شما میتوانید هزینه ی ساخت هر تعداد اسپل با هر لولی رو محاسبه کنید و با حتی میتوانید هزینه ی ساخت سرباز های دارک رو هم محاسبه کنید .یا اگه در این بازی مبتدی هستید میتونید از اضافه شدن هزینه ی هر سرباز بعد از اپگرید مطلع شوید .

‏با تشکر
‏دوستان 5 ستاره فراموش نشه

‏منبع برنامه سایت :

‏www.clashofclans-tools.com
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
۲,۰۰۰ تومان

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟