خانه برنامه امور مالی
الکترو خدمات

الکترو خدمات

تعداد دانلود۱۰۰
حجم۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی امور مالی
سازنده توسعه کاسپین
‏‏الکترو خدمات برنامه ای جامع برای دسترسی سریع به خدمات الکترونیکی بانک ها، تلفنبانک، سامانه پیوند بانکی(ussd)، محاسبه سود و تسهیلات بانکی، آگاهی از انواع نرخ ها در بازار آزاد، مطالعه برخی از قوانین بانکی و اقتصادی و آموزش های مربوطه است. برخی از خدمات به صورت اینترنتی و برخی نیز آفلاین می باشند که کاربر در شرایط مختلف امکان استفاده از آنها را دارد. امنیت اطلاعات کاربر نیز به علت عدم دسترسی برنامه به آنها و انجام عملیات توسط خود کاربر، بالا است.
‏توجه : لازم به ذکر است که در قسمت خدمات بانکی (بخش اول اپلیکیشن)، برنامه از مجموعه‌ای لینک سایت بانک‌ها و کد‌های USSD تشکیل شده و عملیات به صورت مستقیم در برنامه انجام نمی‌شود.
‏برنامه دارای سه بخش کلی می باشد:
‏بخش 1 : بانک ها
‏این بخش شامل کلیه بانک ها می باشد که خدمات هر بانک به سه قسمت تقسیم شده است. در قسمت اول خدمات اینترنتی بانک ها (نظیر اینترنتبانک، خرید شارژ، پرداخت قبوض، شماره شبا، در صورت امکان : مشاهده موجودی و انتقال وجه و ...) را مشاهده می کنید که شما را به سایت و درگاه اینترنتی بانک مورد نظر متصل می کند که برای امنیت بیشتر از طریق مرورگر گوشی وصل می شوید. در قسمت دوم تلفنبانک و سامانه پیامکی به همراه توضیحات و راهنمایی های مربوطه قرار دارد. قسمت سوم منوی هر بانک، مربوط به سامانه پیوند بانکی (کدهای ussd) می باشد که در آن می توانید اقداماتی از قبیل مشاهده مانده حساب و کارت، پرداخت قبوض، خرید شارژ،دریافت شبا و ... را انجام دهید. این بخش بدون هزینه و بدون نیاز به اینترنت انجام میشود. برای حفظ امنیت نیز ارتباط از خارج برنامه و تحت کنترل شما صورت می گیرد.لازم به ذکر است که همه ی بانکها دارای کد ussd نمی باشند.
‏در این بخش علاوه بر فراهم سازی خدمات، راهنمایی های لازم جهت فعالسازی و انجام عملیات بانکی نیز آموزش داده می شود.
‏بخش 2: خدمات
‏امکانات این بخش عبارت است از : 1. محاسبه سود و تسهیلات بانکی و خرید طلا 2. نرخ ارز (در بازار ، سامانه سنا بانک مرکزی و ارز مبادله ای)، نرخ خرید سکه و طلا، نرخ ارز دیجیتال به تومان و دلار، قیمت نفت و فلزات گرانبها 3.خدمات بانک مرکزی نظیر اعلام نرخ ارز سنا و مبادله ای ،اخبار و استعلام نام بانک ها و نهادهای پولی مجاز 4.خدمات اینترنتی برخی از سایت ها مثل فروشگاه های اینترنتی، نرخ خرید انواع محصولات، خودروها، روزنامه و اخبار اقتصادی و استخدامی و ارزهای دیجیتال
‏بخش 3 : اطلاعات
‏این بخش جنبه ی آموزشی و آگاهی دارد که برخی از قوانین تجاری و بانکی و آموزش هایی مربوط به حساب های بانکی، ارز، بیتکوین، چک و ... را شامل می شود.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
۲,۰۰۰ تومان

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟