خانه برنامه عکس و فیلم
Turkish Live TV

Turkish Live TV

تلویزیون زنده ی ترکیه

نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی عکس و فیلم
تعداد دانلود۸۰ هزار
امتیاز۳.۷۹
تعداد نظرات۲۷۷
سازنده AppyoServices
نسخه۱.۱۹
حجم۱۱ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۷/۰۷/۱۸
‏‏تماشای کانال رایگان ترکیه خود را در هر کجا که هستید باشید تماشا کنید. شما هیچ برنامه اضافی، کدک یا نرم افزار نیاز ندارید. شما نیازی به ثبت نام ندارید کانال های جدید به طور مرتب و به صورت خودکار اضافه می شوند.

‏اطلاعیه DMCA (مهم):

‏این برنامه مالک یا میزبان هیچ محتوایی نیست این به سادگی لینک ها را در یک رابط کاربری مناسب و کاربر پسند جمع می کند. این یک راهنمای مستقل برای جریان رسانه های موجود در وب است. ما محتوای خودمان را ارائه نمی دهیم. این برنامه برای فعال کردن کاربران تلفن های اندرو طراحی شده است تا به راحتی به اینترنت دسترسی پیدا کند و به محتوای رسانه دسترسی پیدا کند. اگر از این برنامه استفاده میکنید، موافقت میکنید به حقوق صاحبان محتوا احترام بگذارید. اگر نه، نباید این برنامه را دانلود کنید.

‏این سیاست ما این است که به اطلاعیه های روشن درباره نقض حق نسخه برداری پاسخ دهیم. اگر صاحب کپی رایت یا عامل آن هستید و معتقدید که هر گونه محتوا در برنامه ما حق نسخه برداری شما را نقض می کند، شما می توانید با ارسال اطلاعات زیر به صورت کتبی برای تایید این الزامات ارسال کنید):

‏یک امضای فیزیکی یا الکترونیکی از شخص مجاز به عمل از طرف صاحب یک حق انحصاری که ادعا شده است نقض شده است. شناسایی کار کپی رایت شده ادعا می شود که نقض شده است، یا
‏اگر چندین اثر کپی رایت شده در برنامه با یک اعلان واحد پوشش داده شود، یک لیست نماینده از چنین آثار در این برنامه است.

‏شناسایی موادی که ادعا می شود نقض می شود یا به موضوع فعالیت نقض می شود و برای حذف شدن یا دسترسی به آن باید غیرفعال شود و اطلاعات منطقی کافی باشد تا این برنامه بتواند مکان را پیدا کند. ارائه یک خوراک پخش کننده و زمان بر روی خوراکی که در آن به اعتقاد شما نقض این ماده است، بهترین راه برای کمک به ما در یافتن محتویات به سرعت است.

‏اطلاعات منطقی کافی برای اجازه دادن به ما با شما، مانند آدرس،
‏شماره تلفن و آدرس ایمیل که در آن شما ممکن است تماس بگیرید. بیانیه
‏که شما اعتقاد خوبی دارید که استفاده از مواد به نحوی که شکایت دارد
‏توسط مالک حق نسخه برداری، نماینده آن یا قانون مجاز نیست.

‏بیانیه ای که اطلاعات در اطلاعیه دقیق است و تحت مجازات دروغ گو بودن
‏که شما مجاز به عمل از طرف صاحب یک حق انحصاری هستید که گفته می شود
‏نقض شد

‏لطفا توجه داشته باشید که هر فردی که آگاهانه مادی و مفهومی را که ماده یا فعالیت دارد اشتباه می کند
‏ممکن است نقض حقوق بشر باشد

‏لطفا اطلاعیه خود را به آدرس: contact@appyo.de ارسال کنید
‏‏برنامه پذیرای GDPR است
‏رفع مشکلی که هنگام چرخش صفحه بوجود می آمد
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟