خانه برنامه کتاب
کمیکا - خالق اَبَر قهرمان ایرانی

کمیکا - خالق اَبَر قهرمان ایرانی

افسانه ها تکرار میشوند

تعداد دانلود۱ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۱۹
حجم۳۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کتاب
سازنده کمیکا
‏‏وقتی تاریکی بر روزهای آرام سایه اندازد،وقتی دشمنان قسم خورده انسان از کمین گاه خود بیرون آیند و وقتی که امید رنگ ببازد؛ از دل خاکستر شهرهای سوخته و از پس فریاد انسان های بی گناه، قهرمانی زاده خواهد شد و به نبرد خواهد ایستاد..
‏کمیکا ، استودیو تخصصی کمیک در ایران، به کمک حرفه ای ترین هنرمندان کشور، در حال خلق داستان ابرقهرمان های ایرانی است و کمیک ' ایلیا، تولد یک قهرمان1 'اولین جلد از این سری می باشد.
‏کمیک ایلیا، روایتگر داستان گروهی از نوجوانان در دل کوچه پس کوچه شهرهای ایران است که در کشاکش داستان به قدرت های خارق العاده ای دست پیدا می کنند و با آن ها در برابر تاریکی ها می ایستند .
‏اپلیکیشن کمیکا، متفاوت ترین نرم افزار کمیک خوان ایرانی
‏با این برنامه کمیک ایلیا را با صدا و افکت ببینید !!!
‏ایلیا، یک داستان دنباله داره که هرماه یک شماره از اون منتشر میشه و خرداد 1398 اولین جلد اون رونمایی شد و شما می تونید نسخه چاپی اونو از داخل برنامه تهیه کنید.
‏با برنامه کمیکا می تونید کمیک ایلیا را با صدا و افکت ببینید!!!
‏با شخصیت های داستان ما بیشتر آشنا بشید
‏در جریان اخبار کمیکا و مراحل کار قرار بگیرید
‏نظرات خودتون رو در مورد داستان به ما بگید
‏با ما در ارتباط باشید
‏‏افزودن پرداخت درون برنامه ای و حل ایرادات گرافیکی بخش مجله کمیکا
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟