خانه برنامه اجتماعی
دانلودر اینستا(اینستا دانلود)

دانلودر اینستا(اینستا دانلود)

3 برابر سریع تر دان کن

تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۴
حجم۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی اجتماعی
سازنده هات اپ
‏‏برای دانلود از اینسناگرام لازمه که یه برنامه دانلودر اینستاگرام داشته باشی با دانلودگرام میتونی 3 برابر حالت عادی پست ها رو دانلود کنی علاوه بر این امکان اشتراک گذاری پست های دانلود شده و در قسمت جستجو میتونی کلی پست های اینستاگرامی که کاربران برنامه دانلود کردن رو ببینی!
‏ویژگی های منحصر به فرد ( چرا دانلودگرام
‏** امکان دانلود پست های آلبومی ---> بین صفحات آلبوم جابجا شوید و عکس یا ویدیو دلخواه را دانلود کنید این امر سبب کاهش حجم مصرفی در بسته اینترنت خواهد شد و تجربه خوبی از کار با دانلودگرام را فراهم میسازد.
‏** دانلود عکس فیلم و پست های آلبومی از اینستاگرام
‏** امکان قفل گذاری روی برنامه برای جلوگیری از ورود افراد ناشناس ( امنیت در مقابل دانلود هایی که انجام میدهید)
‏******امکان ثبت ایدی واقعی شما در برنامه که باعث خواهد شد 50 نفر از برترین های دانلودگرام در صفحه اصلی دیده شوند که موجب فالو شدن در برنامه و اینستاگرام خواهد شد, این امر افزایش فالوور و لایک را برای شما به ارمغان خواهد آورد.
‏*******نمایش پست های واقعی اینستاگرام در مشاهده پست های بیشتر با دیزاینی بسیار شبیه به اینستاگرام که تجربه کاربری لذت بخشی دارد.
‏********دارای پنل پشتیبانی در بخش پروفایل جهت ارایه نظرات و پیشنهادات و انتقادات
‏********* ویو نرم افزار شامل 2 بخش گالری و لیست ویدیو ها میباشد و امکانات حذف و اشتراک گذاری و علاقه مندی خواهد داشت.
‏‏رفع باگ
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟